reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

reklama
o to smutno ci bedzie bez meza ale masz chociaz Kubusia ;)
U mnie Melka zrobiła wczoraj pierwszy kroczek JEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! JESTEM STRASZNIE DUMNA ;D
a u nas pogoda od wczoraj beznadziejna :( zimno sypie i jest okropnie nigdzie nie wychodzimy na spacer :(
 
Gratulacje dla Meli z okazji pierwszego samodzielnego kroczka :laugh:

Krzys narazie nie chodzi do pracy wiec siedzimy i gadamy przez msn. Pogoda fakt okropna a juz sie cieszylam ze tak cieplo. Dzis bylam z malym w karkchemi bo jakos pusto w tym domu bez Krzysia.

 
Hej kobitki! :) :)
Troche mnie tu nie bylo,ale mialam mnostwo zalatwien.W poniedzialek bedzie moj pierwszy dzien w pracy i zobaczymy jak to bedzie.Starania na razie zawieszone ze wzgledu na prace,a pozatym musze porobic troche badan.Cos chyba mam nie tak z hormonami tarczycy,a to oznacza klopoty w ciazy lub poronienie.Ostatnio znowu spadlam z wagi i to tak zupelnie bez przyczyny.Juz waze 48 kilo i jak tak dalej pojdzie to znikne :p
Imprezka w sobote bardzo sie udala-potanczylismy,powyglupialismy sie-tylko nastepny dzien trudno bylo przezyc ;)
Mrowa gratulacje z powodu 1 kroczku Amelci i koniecznie daj jej ode mnie duzego buziaka.
A ty Kasiu uszka do gory czas nieobecnosci meza szybko minie!
 
Elza to gratuluje pracy :) a gdzie bedziesz pracowac jesli mozna zapytac?? Melcia ucałowana mocno i dziekuje za pamiec :laugh:

Z ta tarczyca to nie ma zartów zrób abdania i bedziesz wiedziec wszystko a z ta waga to faktycznie strasznie ci leci :o
mnie by sie jeszce przydało ze 2-3 kilo zrzucic po porodzie ;D

My byłysmy na spaerku tylko 30min bo strasnzie wieje u nas :p :( a ja niechciałam stracic tak ładnego dzisiaj słoneczka ;D i dlatego zesmy wyszły ;)
Wczoraj byłam na combrze babskim u sasiadki pogadałysmy i posmiałysmy sie ;D ale tylko wczoraj 1 paczka zjadłam :( a wy jak tam po tłustym czwartku ???
 
Ja zjadlam 6 poczkow a do tego 2 kawalki tiramisu ;D ;D Wiec sama widzisz ze z wagi nie powinnam spadac przy takim obzarstwie.Zreszta ja moze bym nawet zjadla wiecej ale maz na mnie zaczal juz dziwnie patrzec i dalam sobie spokoj ;D
Pracowac bede w sklepie meblowym,a do moich obowiazkow bedzie nalezalo zajmowanie sie umowami,fakturami,przelewami,prowadzeniem danych itp czyli biurokracja :)
A dzis mam takiego lenia ze nic mi sie nie chce :mad:
Chyba musze sie kopnac,zrobic cos ze swoim wygladem ,pobiegac z psem po lakach no i posprzatac mieszkanko
 
udalo mi sie sciagnac film psy-1 i2-wiec juz wiem co bede robic wieczorem :)Ja jakos zafascynowana jestem tym filmem
 
No to Elza ciekawy wieczór sie zapowiada :)
to fajna praca ci sie trafiła oby taksamo pracownicy i przedewszystkim szef byli spoko 8)
to wczoraj Elza było u ciebie pełne obrzarstwo :laugh: :laugh: :laugh: gdzies ty to wszystko zmiesciła :laugh: :laugh:
ale jakty z psem biegasz to wiadomo ze to wszystko spalasz ;)
 
reklama
Witam w ten zimny poranek sobotni!!
Wlasnie wrocilam ze spaceru i naprawde zmarzlam jak cholera.Kiedy ta wiosna w koncu przyjdzie?!?
Zaraz wybieram sie na male zakupy,potem sprzatanie,a wieczorkiem to sie jeszcze zobaczy.A jak tam u was kobitki?
 
Do góry