reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Kurde ale sypie tak tak dalej pojdzie to zasypie nas gdzie ta wiosna :(

Elza my tez nie moglismy sie doczekac na malenstwo 4 lata po slubie w koncu sie pojawil na swiecie nasz Kubus.

 
reklama
Czesc dziewczyny z rana co tak tu ostatnio pustawo ??? ??? ??? co tam u was słychac ?
u nas postaremu niezle nawet ostatnio mamy piekna pogode ;D i my dzis wyruszamy na mały spacerek tylko wózkiem bo na sankach nie ma szans bo mela spadnie :(
Wyruszamy dzis w odwiedziny do mojego brata m a2 łobuziaków zobaczymy co u nich słychac?
 
U nas przygotowania do imprezki mojej i Kubusia.

Na polku tez bylismy ale dzis wozkiem bo Kuba sobie wybral. Ale koszmarnie sie jechalo bo koleiny straszne a on wymyslil ten na malych koleczkach tragedia. A ten na pompowanych kolkach bylby lepszy no ale coz.
Mela Kuba by tez mi spadl ze sanknek ale go zapinam paskiem od poreczy do poreczy i tak sobie ladnie siedzi.
 
kacha381 pisze:
Mela Kuba by tez mi spadl ze sanknek ale go zapinam paskiem od poreczy do poreczy i tak sobie ladnie siedzi.

zycze udanej imprezki tylko za duzo nie wypijcie ;)
a z tym paskiem to niepomyslałam ale ze mnie gapa ::) :p :-[ :-[ :-[ :-[
 
Kacha i jak po imprezie ??? udała sie ;)

U nas pogoda beznadziejna leje i zimno brrr brrr brrr
idziemy dzis do tesciowej na obiadek :)
 
U nas juz po imprezie mysle ze byla udana. Glowa nawet nie boli ;D

U nas rano pochmurnir bylo ale nie padalo a przed 12 wyszlo sloneczko i z Kubusiem na polku bylismy az do teraz a slonko dalej swieci i oby tak dalej :laugh:

Kuba teraz je obiadek ziemniaczki z pulpecikami i marchewka. A ja wcina swoj obiadek frytki z kurczakiem przynajmniej probuje bo wiecej buszuje po internecie ;D

Zaraz jedziemy do znajomych Krzys chce sie z nimi pozegnac bo pewnie przed wylotem juz sie nie spotkamy.
 
Mysmy wczoraj były na spacerku i prawie sie potopiłysmy tyle wody ze lepiej nie mówic ::) ja miałam cale przemoczone buty :p :(

Kupilismy ostatnio Meli stolik z playskoola i bardziej z tej zabawki zadowolony był tatus niz Mela ;D

Elza co tam u ciebie pisz bo ie ostatnio tu cos mało ??? a jak tam starania ????

 
reklama
Do góry