reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Napewno bedzie wszystko w porzadku tzreba tylko o tym nie myslec . Moi tez sa spox 8) dobra spadam bo Mela juz sie obudziła i rzuca smoczkiem po całym pokoju
 
reklama
Ale wam zazdroszcze tego domku :)Ja juz tak bym chciala zebysmy mieli cos swojego.Co prawda mielismy mozliwosc zamieszkania z Tesciami,ale ja nie chce,zreszta maz tez nie.Niby fajnie sie dogadujemy,ale mieszkac razem to osobna bajka.Ja juz tyle lat z nikim nie dzielilam kuchni ze chyba wojna by byla.A pozatym my tez czasem potrzebujemy sie poklocic :),a tak przy tesciach to by byla kleska.
 
no ja tez bym nie chciała mieszkac z tesciami ani z moimi rodzicami :p ::) była by to po prostu katastrofa :( Z moimi ja bym niedoszła do ładu a u tesciów to bym sie strasznie krepowała ::) A tak dzieki pomocy moich rodziców mieszkamy sobie całkiem wygodnie ;D na 225 m2 na działeczce 13 arowej i nie nazekam bo jak bysmy chcieli wszystko sami to bysmy sie jeszcze budowali ze 20 lat :(

No to zabierajcie sie za robienie dzidziusia zeby szybko poszło i zebym jak najszybciej widziała suwaczek u ciebie ;)
 
To ja napisze cos o sobie mam na imie Magda mam 24 lata mieszkam to jzu wiadomo gdzie mam mezusia Łukasza i Amelke co juz wiadomo ;) niewiem co jeszcze napisac :(
 
Witam!Ja tu dzis tylko na chwile bo zaraz ide poroznosic cv :)Ja na imie mam Anka,maz Marcin.Ah!Mam 26 lat...hm,ale to szybko leci.Milego dnia,buziaczki dla Amelki i moze odezwe sie popoludniu jak znajde czas pa
 
no co ty wcale nie jestes jeszcze stara ::) wsam raz na rodzenie dzieci ;D
Co robicie z mezem w walentynki planujecie cos?? Ja chce swojego wyciagnac do kina ale jemu niechce sie zabardzo :p
Mela własnie warjuje bo chce na raczki ::) :mad: a mi juz rece opadaja :p ::) mam po kolana ;) wygladam jak goryl ;D
To do rzeszowa jezdziłas na studia? na jaki kierunek jesli mozna wiedziec?
 
Oj jeszcze nic nie planowalam na walemtynki,ale co fajniejsze to dzis sie zorientowalam,ze w ten dzien mam o 17 wizyte u dentysty :pNo coz,ale za to wieczor bedzie nasz!
Ja studiowalam polonistyke,wlasciwie to jeszcze nie skonczylam,bo tak mi sie w zeszlym roku wszystko pokrecilo,ze musialam wziasc przerwe.Zamierzam teraz dokonczyc,tyle ze juz zaocznie.No i chce sie tu w Tarnowie zapisac do jakiegos studium-cos mnie wzielo na doksztalcanie sie :) :) :)
No moze stara nie jestem,ale latka leca,a aniolek cos nie chce przyjsc.Jak jeszcze tak dluzej poczekam to mi 30 stuknie...eh!
A widze ze malutka czuje sie dobrze i dokazuje.A na raczkach u mamusi to zawsze przyjemnie :)A niech mama wie ze ma dzidzie w domu :) :) :)
 
Aha! A na tym zdieciu to ja.Co prawda wogole mi sie nie podoba,ale innego nie mialam,a chcialam sprawdzic jak sie takie rzeczy tu umieszcza
 
reklama
ale masz z tym dentysta ::) :p ja juz mam narazie z głowy byłam juz na kontrolnej wizycie po ciazy :p ale tylko były 2 ubytki maluteńkie ufffff ::) A zdjecia ładne co chcesz od niego tak patrze i zastanawiam sie czy gdzies sie nie widziałysmy :laugh: bo twarz troche znajoma ale moge miec zwidy ;D
a gdzie chodzisz do dentysty ;)
 
Do góry