reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Faktycznie Tarnów trochę przycichł...
U mnie super, brzusio rosnie ::)

No to teraz Amelka będzie nieźle zasuwać - jak mały samochodzik ;-)
 
reklama
Mrowa gratulacje dla Meli spryciula mala.

A teraz zyczenia z okazji roczku

Baw sie grzecznie, rosnij zdrowo zycie bierz na kolorowo
Niech w serduszku radosc bedzie, badz szczesliwa zawsze wszedzie.
Duzo przygod, dobrych wrazen i spelnienia wszystkich marzen.
zyczy internetowa ciotka i Kubus

A wszystkim zycze Wesolych Swiat

7.gif

 
W imieniu Amelki dziekuje za zyczenia i pamiec :)


U nas dzis imprez na 20 osób plus 5 dzieci :p wszystko juz mam pzrygotowane 8) brakuje tylko gosci ;)

Kacha a co tam u was słychac Kubus dalej rozrabia ???? I wzajemnie WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!
 
Tak żeby nie było watpliwosci ze Mela nic nie postawiła :wink:  :D :D :D :D

Na deserek mała czarna plus kawałeczek tortu SMACZNEGO!!!!!!!!!!

24.gif
3.gif



zdrówko :wink:  Melki wypijcie !!!!!!!!!!!
toast.gif
 
Kacha chciałam sie zapytac czy ty chodziłas do Smidowej prywatnie ? a jak tak to gdzie ma ona gabinet?
bo moja kolezanka chce zaczac do niej chodzic a nie wie gdzie ona przyjmuje ???
 
Mrowa Smida nie przyjmuje prywatnie ja chodzilam do niej do Nowodworza bo tylko tam wogole przyjmuje. Jak sie ma samochod to nie ma problemu gorzej tam dojechac autobusem.

Ostatnio mielismy przejscia z siusiakiem malego nagromadzilo sie wydzieliny a napletek przyklejony i nie mozna bylo wyczyscic myslalam ze bez chiruga sie nie obejdzie ale moja lekarka sobie poradzila naszczescie nie byl bardzo przyklejony ale trochu go teraz pobolewa i poplakuje ciekawe jak bedzie w nocy wymoczylam go w rumianku mam nadzieje ze pomoglo choc trochu.



Za zdrowko Meli wypite ;)





 
dzieki Kacha :)

To teraz musisz dbac o klejnoty synusia zeby ród przedłuzy ;) ja sie tutaj nasmiewam :-[ :-[ :-[ a kubus bidulek cierpi :( ::) Buziołki dla Kubolka niech szybko wraca do sprawnosci ;)
 
Dziewczęta, wczoraj byłam na USG i będzie CHŁOPAK! :-) Cieszymy się, że wszystko jest w porządku i Mikołajek rośnie zdrowo :-)
 
reklama
Do góry