reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Pracuje w korpo :)) @Kasienka3b spokojnie, może masz trochę spoźnioną owu :) Ten cykl miał być mój, ale już wiem że nic z niego nie będzie. Testy owulacyjne negatywne, plamienia od 10dc codziennie, i to takie dość spore, nawet nie ma jak się starać za bardzo.. Jutro opowiem to wszystko u ginki i zdecydowanie zawnioskuję o clo w następnym cyklu bo już mam tego dosyć. Jeszcze od kilku dni mam spore bóle brzucha i wczoraj miałam usuwanego krwiaka który mi się zrobił w pępku - przyczyna nieznana. Dostałam skierowanie na usg jamy brzusznej, ale szczerze mówiąc ja to wiąże z tymi staraniami, nic podobnego nie miało miejsca jak 7 lat brałam anty.. A teraz +8kg od czerwca zeszłego roku, zepsuta cera, plamienia, rozchwiane hormony. Porażka :/
Kochana każdy organizm reaguje inaczej... myślę ze ten krwiak może być skutkiem ubocznym od jakichś tabletek. A powiedz mi tarczycę miałaś badaną? Bo te Twoje skutki uboczne to w dużej mierze pasują mi do mnie a mam Hashimoto...
 
Kochana każdy organizm reaguje inaczej... myślę ze ten krwiak może być skutkiem ubocznym od jakichś tabletek. A powiedz mi tarczycę miałaś badaną? Bo te Twoje skutki uboczne to w dużej mierze pasują mi do mnie a mam Hashimoto...
Tak, robili mi badania i z tarczycą wszystko wydaje się być w porządku. Już nie mam pomysłu na to wszystko ;/
 
Tak, robili mi badania i z tarczycą wszystko wydaje się być w porządku. Już nie mam pomysłu na to wszystko ;/
Qrcze to nie wiem co Ci poradzić. Daj znać co Ci dzisiaj gin powiedział.
Ja niestety już w pracy razem z moim leniem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale byyle do 15 A Wy dziewczyny jakie plany na dziś i weekend?
 
Qrcze to nie wiem co Ci poradzić. Daj znać co Ci dzisiaj gin powiedział.
Ja niestety już w pracy razem z moim leniem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale byyle do 15 A Wy dziewczyny jakie plany na dziś i weekend?
Ja dziś woooolne w koncu! :) mój plan na dziś to posprzątać balkon (już raz był sprzątany po zimie, ale przyszedł nawrót mrozów i od nowa brudny :( ), poprasować, wymienić pościel, a po lekarzu idę na spacer z koleżanką. Jest w 7 miesiącu ciąży:p
 
Hello dziewczyny:) Ja dzis 12dc i dalej nie widze sluzu. Wezcie dajcie mi kopa na spamietanie bo fiksuje ze juz powinien byc.

Z planow na dzis. Zaraz jade pytac o urodzinki syna,potem obiadek gotowac,pomoc mezowi przy robieniu placu zabaw(prezent dla synka na urodziny) no i na trening pilki z synkiem wiec w sumie na luzie. A no i zapomnialam kupka prania czeka by ja wyprasowac a ja tego nienawidze:p
 
reklama
Hello dziewczyny:) Ja dzis 12dc i dalej nie widze sluzu. Wezcie dajcie mi kopa na spamietanie bo fiksuje ze juz powinien byc.

Z planow na dzis. Zaraz jade pytac o urodzinki syna,potem obiadek gotowac,pomoc mezowi przy robieniu placu zabaw(prezent dla synka na urodziny) no i na trening pilki z synkiem wiec w sumie na luzie. A no i zapomnialam kupka prania czeka by ja wyprasowac a ja tego nienawidze:p
Może Ci się cykl wydłuży i dlatego jeszcze nie masz wiec spokojnie a robiłaś testy owu?
 
Do góry