reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Na dobranoc! [emoji123]
8d4a342845f5bca716dd33d4aa20a8a2.jpg


Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo trafny wpis Andzia. Co to byłoby bez naszej kobiecej mocy. Jak mija Wam dzień ? Wróciłam ze szkoły. Miał być bardzo ciężki dzień ale nie było tak źle. Niepotrzebnie stresowalam się. Teraz zaczynam druga w domu ;-) łapie mnie śpiączka. Znów ciśnienie leci w dół.
 
Bardzo trafny wpis Andzia. Co to byłoby bez naszej kobiecej mocy. Jak mija Wam dzień ? Wróciłam ze szkoły. Miał być bardzo ciężki dzień ale nie było tak źle. Niepotrzebnie stresowalam się. Teraz zaczynam druga w domu ;-) łapie mnie śpiączka. Znów ciśnienie leci w dół.
Mnie też łamie spanie ale się nie położę bo będę mieć noc z głowy niestety. Więc pije kawę robię pranie i idę leżeć bo pęcherz zlapalam niestety .....

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś " powinnam" mieć drugi dzień okresu z tym że go brak... W zeszłym miesiącu przyszedł jak w zegarku choć wydaje mi się że przez to że byłam chora na początku cyklu poprostu może się opóźnić [emoji4] brzuszek boli jak na@.... Piersi też bardzo bolą... Ale w sumie zawsze bolały ino nie aż tak... W tym cyklu nawet nie pomyslalam o ciąży przez chwilę... Do teraz [emoji4] ale pewnie znów poprostu @ się spóźnia [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu mnie coś krtan boli, uszy swedza i czuje się taka osłabiona... Plus kaszel.... mrozy poodchodzily i się zaczęło....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też leżę. Złamało mnie więc zasnelam na max pół godziny i zaraz idę się kąpać wezmę furagine i będę sobie siedzieć pod kocykiem z herbatka

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry