reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

chantal98

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Maj 2024
Postów
207
Hejka jestem w 25 tygodniu ciąży i przyjmuje luteinę dopochwowo . Dzisiaj po aplikacji tabletki wyczułam u siebie szyjkę macicy gdzie zazwyczaj jej nie wyczuwam. Czy to normalne że nagle wyczułam u siebie szyjkę palcami ?
 
reklama
Hej może po prostu głębiej włożyłaś tabletkę i dostałaś do szyjki. Ja również zawsze wyczuwam szyjkę i tabletkę staram się aplikować jak najbliżej szyjki.
 
Myślę, że jak by było coś nie tak to lekarz by Ci powiedział. Ja sama czasem mam wrażenie, że jest nieco inaczej ułożona ale ciężko ocenić przy kilkusekundowej aplikacji leku, moja jest bardzo wysoko i czasem ciężko pchnąć mi tabletkę. Na najbliższej wizycie zapytaj lekarza i będziesz spokojniejsza :)
 
Do góry