reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam pomocy u Was

Brodzik_ katarzyna @o2.pl

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Lipiec 2017
Postów
18
Miasto
Lublin
W środę zjedzam do Polski, mój chłopak uważa że jestem w ciąży, od prawnego czasu mam nieregularne miesiączki ostatnio nie miałam ponad 16 dni spóźnienia. Jestem osobą szczupłą i nigdy nie miałam takiego brzucha jak widzicie na zdjęciu a test wyszedł mi 2 kreski tym jedna słaba, a mam miesiączke teraz, czy to może być ciąża?
 
reklama
W środę zjedzam do Polski, mój chłopak uważa że jestem w ciąży, od prawnego czasu mam nieregularne miesiączki ostatnio nie miałam ponad 16 dni spóźnienia. Jestem osobą szczupłą i nigdy nie miałam takiego brzucha jak widzicie na zdjęciu a test wyszedł mi 2 kreski tym jedna słaba, a mam miesiączke teraz, czy to może być ciąża?
 
W środę zjedzam do Polski, mój chłopak uważa że jestem w ciąży, od prawnego czasu mam nieregularne miesiączki ostatnio nie miałam ponad 16 dni spóźnienia. Jestem osobą szczupłą i nigdy nie miałam takiego brzucha jak widzicie na zdjęciu a test wyszedł mi 2 kreski tym jedna słaba, a mam miesiączke teraz, czy to może być ciąża?
Ciąża jest jak są 2kreski nawet jak jest blada...do ginekologa idź lepiej
 
Dziękuję bardzo, środę się udam. Czy jesteś wstanie mi powiedzieć jak wyglada pierwsza wizyta u ginekologa? Ponieważ jakoś się martwię też, to jest moja pierwsza ciąża czekałam ponad rok na nią.
 

Załączniki

  • 20170818_165347.jpg
    20170818_165347.jpg
    485,8 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry