reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Blue naprawde wszystkim bede polecac MLK. Super szpital, super warunki, super opieka:-) Gdy ja rodziłam, był jakis wysyp rodzacych- chyba z 10 nas było a pomimo tego połozna nie odstepowała mnie prawie na krok:-D była praktycznie cały czas ze mna;-)
 
reklama
Na86-a ta polozna polska to przypadkiem Beata Bakanowicz sie nie nazywala? bo ja wlasnie ja mialam :) i jak bede miala rodzic jeszcze kiedys to tez w MLK ;)
 
to na pewno ona bo jak my bylismy na Infoabendzie w MLK to dawali liste poloznych i byla tam ta Twoja polozna Pati wiec to musi byc ta sama :-)
 
Dziewczyny doradzcie bo znacie sie lepiej....
Będe rodzić w Hanau są tam 2 szpitale w pierwszym którym już byłam jak miałam krwotok są 3połozne polki...
a w drugim ponoć nie ma położnej polki ale jest oddział intenywnej dla noworodków jakby coś sie działo...
no i nie wiem co robić:baffled:
Nie znam dobrze języka i troche sie boje a znowu jakby cos sie działo ja mam byc w jednym szpitalu dzidzia w drugim nie przezyje tego.
 
reklama
polcia to faktycznie trudny wybor. Ja chociaz mialam ciaze bez komplikacji i mala byla zdrowa jak ryba to wybralam szpital dzie maja oddzial dzieciecy bo jednak to bylo dla mnie wazniejsze niz to, czy jest przy mnie polska polozna. Nigdy nie wiadomo jak potoczy sie porod i co trzeba bedzie robic.Ale ta decyzje musi jednak kazdy podjac sam.
alex czym sparujesz buzie Olowi jak jest duze slonce? Ja znalazlam tylkoz babydreama krem 50+ a wolalabym chyba jakas firmowke tylko nic nie widzialam do tej pory w zadnym z kosmetycznych.
 
Do góry