reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej dziewczyny :) boze jak mnie tu dawno nie bylo teraz tylko na fb cały czas:-):-), widze ze mieszkania na tapecie:-D tez by się przydało cos większego.

kamilka my mieszkamy w Straubingu to 40 km od Dingolfingu, mój m gra w piłke nozną w dróżynie w Dingolfingu i jest tam 3 razy w tygodniu na treningach. Mamy dzieci prawie w tym samym wieku :) a twój maz jest teraz w de???\
 
reklama
Ja tu zagladam ale sie malo dzieje :-) Na FB tez malo sie udzielam-do teraz sie nie przekonalam-hahahaha :-)
Magdalena szkoda ze taki kawal od sienbie mieszkamy-napewno bysmy sie dobrze dogadywaly ;-)
U nas dzis pizdziawa na maxa...szaro ,buro i kropi....
 
Ja tu zagladam ale sie malo dzieje :-) Na FB tez malo sie udzielam-do teraz sie nie przekonalam-hahahaha :-)
Magdalena szkoda ze taki kawal od sienbie mieszkamy-napewno bysmy sie dobrze dogadywaly ;-)
U nas dzis pizdziawa na maxa...szaro ,buro i kropi....


unas tez dupiasto, na 14 do pracy jade a wczesniej musze zakupy zaliczyc a mam lenia w dupsku i nawet sie jaszcze nie pomalowałam. Młodego zawozilam dzisiaj do kindergarden w spodniach od dresu i kurtce a pod spodem piżamka :-D i dalej leże w łózku.
Dzisiaj kolezanka odbierze mi go z przedszkola i mam po niego jechac o 20.00 do niej więc caly dzien mam bez młodego:szok::szok: az tak jakos dziwnie:-D

W nocy myslalam ze go udusze!!! Wieczorem rozmawial z moim bratem przez skeypa i pokazywał mu jak tańczy breakdance w pewnym momencie tak zaczoł płakac że nie wiedziałam co się stalo, a on sobie cos z ręką zrobił i nawet mi nie pozwolil jej dotknac poszedł spac przed 20.00 a o 23.00 obudzil sie i zaczol znowu ryczec, tak przez prawie godzine i nic nie chcial powiedziec czy go cos boli!!! w końcu poszedł spac i obejrzalam mu ręke ale nic nie było widac a dzisiaj normalnie rano, tylko nie chcial isc do przedszkola bo ma teraz w domu perkusje i cały czas by tylko gral!!!! A w niedziele urodzinki robimy :)))


No i mlodego chce na kurs tanca zapisac w przyszłym tygodniu i na nauke gry na jakims instrumencie tylko właśnie on chce perkusje a ja wolała bym gitare
 
Ostatnia edycja:
Alex mi tez !!:-D juz mam dosc tej pogody :no:

Jutro przyjada mi NAM lozko wodne montowac to ja z mloda wybywam na basen...bylysmy w czwartek to mi sie podtopila,juz myslalam,ze do ratownikow z nia polece :no: wpadla pod wode i pociagnela ja nosem...

Moj M wracal w czwartek z PL z tego pogrzebu to mu sie nasza mazda rozkraczyla :shocked2: bo to nie jest auto na polskie drogi,ja tu musze uwazac na krawezniki bo ja mam auto wersje sportowa :cool2:obnizona jest,spojlery i te sprawy wiec M uderzyl kilka razy podwoziem cos zaczelo stukac,pukac powiedzial,ze dalej tym autem nie jedzie,telefon do adac dostal zastepczego citroena picasso i tak sobie teraz citroenem pomykam dopoki mi mojej mazdy na lawecie nie przyciagna z Berlina ...bo M wiozl ze soba ciotke wlasnie do Berlina,tam zostawil i ciotke i mazde ...i dalej pojechal citroenem do Gummersbach :-D
 
Hej dziewczyny...

Jestem na forum od niedawna i podob sie mi ono coraz bardziej....:)
Mam pytanie czy są tu dziewczyny z okolic Hanau bądz Frankfurtu am Main????
Jestem w 22tyg ciąży to moje pierwsze dziecko i czuje sie troche zagubiona tu w de bo jestem tu sama (z męzem)mimo że już trochę tu miezkam.
Czy znajdę tu jakąś mamę z moich okolic???
I czy mogę liczyć na małe wsparcie w moich niby prostych ale dla mnie trudnych problemach....???

Zyczę miłego weekendu:)
 
Polcia witaj...Ja z berlina jestem ,ale w razie potrzeby mozesz liczyc na wsparcie internetowe ;)
Gratuluje ci ciazy...wiesz juz co bedzie? Napisz cos o sobie :) pozdrowienia :)

Jolka masz juz lozko wodne zamontowane?
 
Polcia witaj...Ja z berlina jestem ,ale w razie potrzeby mozesz liczyc na wsparcie internetowe ;)
Gratuluje ci ciazy...wiesz juz co bedzie? Napisz cos o sobie :) pozdrowienia :)

Hej Patrycja:) Dziękuje za gratulacje:) Jeszcze nie wiem co dokładnie bo jak byłam w szpitalu (był to 14tc-dostałam krwotoku) to powiedzieli ze chyba chłopiec a jak byłam we wtorek u lekarza powiedział ze sądzi że dziewczynka:-)Wieć już zgłupiałam:-D No ale ważne że zdrowe:)
Ja mieszkam koło Frankfurtu od 2lat nie znam dobrze jezyka ale jak musze to sie dogadam...nie mam tu niekogo tylko meża wiec nawet nie mam z kim pogadać itp:-( No ale daje rade...

Mam teraz problem jakie kosmetyki stosować dla dzidziusia....czytałam troche i sama nie wiem najwiecej słyszy sie o firmie Bubchen i Panten....co mi radzicie????

Najwiekszy problem mam z kremem do pupy w pl stosuja sudocrem no ale nie bede wozic sie z kremami i kupowac na zapas jak mam tu pod reka i mogę zawsze kupic....moja ciocia woziła mojej mamie krem do pupy dla mojego rodzenstwa ale to było dawno i opakowanie sie zmieniło a nie pamietam firmy....poradzcie mi cos...
 
hej polcia : ja wozilam sudokrem z pl, zreszta bardzo wydajny jest. poza tym nie uzywalam niczego do pupy, woda i tyle. swietna firma jest weleda, polecam tez penaten, a nie masz poloznej? poszukaj sobie, moze trafisz na polke jak ja :) jak nie wiesz gdzie szukac, niech ci gin albo szpital da liste.
 
reklama
Witam,
co do kosmetyków, to mogę polecić Bubchen do pupy. Używamy go od początku i raczej nie zmienimy. Pozostałe kosmetyki mam z Penaten, wybieram te z oko test i jestem b.zadowolona, szczególnie z płynu do mycia i kąpieli Wasch&Duschcreme. Pupę wycieramy chusteczkami z babydream Rossmanna, a jak mamy problemy, to woda i szare mydło Biały Jeleń z PL oczywiście :)

Pozdrawiam
 
Do góry