reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Hej dziewczyny:)

Wlasnie skonczylam sprzatanie...pozmienialam posciel,odkurzylam caly kurz pod lozkiem sypialnianym,pranie i cala reszta...teraz biore sie za obiad ;) Moj A sobie zupe klopsowa zamowil :-) Mam dzis caly dzien laby...Noemi po przedszkolu idzie do kolezanki...Od razu mama zabiera obie i mam odebrac ja dopiero o 18:30 :)
Co tam dostalo sie Wam na walentynki? My niby nie obchodzimy,ale ja dostalam bukiet kwiatow,a moj maly upominek;)

Berlinianki-jaki basen polecacie bo bym chciala zaczac z mloda chodzic tak z dwa razy w tygodniu...
 
Hallusien :-)

Ja tez dostalam wczoraj kwiata,ale w doniczce...moj M nie lubi wyrzucac pieniedzy w bloto tak wiec po co maja zaraz uschnac jak moze dluzej postac ;-) no ale na urodziny dostalam jednak cale 28 roz :-)

U mnie wczoraj wieczorem padal snieg ,myslalam ze napada go troche to pojde z mloda na sanki...mhm za oknem chlapa ,bo po mrozie u nas juz sladu nie ma,wczoraj juz byl jeden stopien na plusie.I tak o...w tym roku sanki kupilam,jeszcze przed swietami i nawet ich nie wyprobuje chyba :confused2:

Ja tam laby nie mam,czekam na kwiecien-mloda idzie do przedszkola bo juz w domu bzikuje,baranieje i w ogole... moj pies ma przy niej prawdziwe pieskie zycie ... najbardziej lubie jak moge z nia z domu wyjsc,mialam jechac dzisiaj do kumpeli co ma synka w wieku mojej ale dzwonila mi wczoraj,ze sie wszyscy pochorowali,tak wiec spotkanie przelozone... to pojedziemy i posprzatamy moja klatke schodowa ,coz jakos trzeba sobie radzic ;-)
 
Jolcia dalas mi do myslenia przez chwile czy jestes kims nowym tu haha ale skapnelam sie po suwaczku corci :tak::-)

Eliza to powodzenia w przeprowadzce :tak:

Pati ja tez jako tako nie obchodze walentynek ale dostalam bukiecik kwiatow i raffaello :-)

zakupilam wlasnie na ebay stol z krzeslami drewniany na dzialeczke :-)

Uciekam i pozdrawiam wszystkie :-)
 
reklama
Eliza szybkiego urzadzenia sie Ci zycze :)

Owieczka ,ja jak Ty w pierwszej chwili myslalam ze Jolka to ktos nowy :-D ale mysle sobie suwaczek znam ;)

Wlasnie ide sobie zrobic kapiel z zapachowymi solami...wezme jakas gazete do poczytania... Moi wroca za jakies 30-40 min.wiec mam chwile na swobodna kapiel :)
 
Do góry