reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Czesc dziewczyny...Wreszcie mam neta!!!! chociaz w sumie i dobrze bylo bez niego :-D 5 ksiazek przeczytalam i 6-sta zaczelam :-)
Jakis dekiel z naszego IP-mimo ze zablokowane wysylal jakies maile i cholera wie co jeszcze...telecom nam napisali wiadomosc na handy...wiec trzeba bylo pokupowac specjalne zabezpieczenia itp itd.

U mnie ogolnie gites ;) dzis zaczelam trzeci tydzien regularnego fitness...teraz bede robic termin w Diät Zentrum Berlin, Fettabbau Abnehmen und Cellulite Behandlung bo dostalam trzy wejscia na urodziny :) moja kumpela ladnie boczkow sie pozbyla tam :))))

Co do gin to ja mam niemke-jestem bardzooo zadowolona...super praxis... na Bismarckstr.79

A dzis bylam sobie kupic branzoletke ze Swarovskiego...tak sie na nia czailam i w koncu pojechalam :-D Obkupilam sie tez w douglasie ;) No a jutro smigam do Asia-laden po moje chinskie przysmaki :-D

Eliza jak masz linka to pokaz co tam za mieszkanie ogladacie :) na jakiej ulicy? bedziemy w sumie sasiadkami :-D moze uda sie na kawe gdzies spotkac ;) powodzenia jutro :)

Ja dzis przechodzilam na Sopandale kolo ogloszenia 143,5m² za 999euro kalt-super preis...bez prowizji...takie metry to mi sie podobaja a nie moje 72...
 
kurcze Pati dobrze ze jestes a juz jakies czarne scenariusze juz przed oczami mialam;-)

bylam dzisiaj pierwszy raz na zumbie i sie zakochalam :-)

Pati ile placisz na miesiac za fitnes??
 
kama - fumfela byla na zumbie jest zachwycona i mnie namawia....moze sie skusze:szok:

pati - jak taka okazja z wynajmem to sie nie zastanawiaj...druga taka moze sie nie trafic:tak:
 
Kama ja chodze teraz do Mcfit i place 16,90 jakos tak...a tam gdzie chce sie przeniesc 19€ ma kosztowac :)

Alexandra ja niebardzo chce miec mieszkanie bez ogrodka ;) my szukamy raczej domu...no i musi miec jakies dodatkowe po,moieszczenie -magazyn badz duza piwnice ze wzgledu na to co ronbi moj A..

Madzia a Ty co juz zes mnie zywcem pogrzebala? hehehehe No ale fakt nigdzie mnie nie bylo widac wiec rozne mysli moga ptrzyjsc do glowy ;)
 
szukamy dalej ale tylko na tych dzielnicach:) macie jakas gin na Steglitz?bo moja tesciowka poszukuje;)
mam nadzieje,ze uda nam sie spotkac:*
 
Ostatnia edycja:
Eliza przypomnij jeszcze raz jakiej wielkosci mieszkania szukasz?

U nas dzis kijowy dzien od rana...Ja najpierw wstalam z bolem glowy,a za chilke A mi zadzwonil ze wypadl mu Iphon,on akurat niosl felge i postawil ja przy windzie,wrocil i juz go nie bylo!! akurat jakis gosc tam jeden bvyl i A do niego poszedl bo jezeli juz to tylko on mogl wziac ten tel.no i byl juz wylaczony,gosciu sie nie przyznal i pojechal!!!! Co za chamstwo!!!!

A tak to mamy o kilka cm.wiecej sniegu :) moze dzis wybiore sie z mloda troche na spacer...kupie jakiegos sluizgacza-jablko i bedzie miala mloda troche frajdy...Do soboty wieczora jestesmy same ;)
 
reklama
Eliza jak tam poszukiwania? te 540€ to warm czy kalt?
Ja dzis sobie pospalam do 10:00... zjadlysmy z Noemi sniadanko i po obiedziue albo do legolandu skoczymy albo gdzies indziej...zaraz bede sie rozgladac...Moze Berlinskie mamy cos znaja fajnego?? :)
 
Do góry