reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Cześć wszystkim.
Odnośnie szpitala na Polnej - rodziłam tam 7 lat temu, za poród płaciłam więc przyjęcie i sam poród były super. Niestety po porodzie opieka na oddziale okropna. Dwa dni płakałam, bo po cesarce nie mogłam się ruszać, a nikt nie chciał pomóc. Gdy miałam zastój w piersi pielęgniarka dała mi plastikowy kubek, tabletkę przeciwbólową i kazała sie męczyć ściągając pokarm. Gdyby nie mama i siostra nie dałabym sobie rady. Ale... siostra rodziła niedługo po mnie i trafiła na świetny oddział, na który wszystko jej pomagali. Była bardzo zadowolona. teraz tez będę rodziła na polnej, mimo iż to 90 km od domu. Uważam że jest to najbezpieczniejsze, jeśli ma się jakieś wady rozwojowe, czy też ciążę zagrożoną.
Kaśka k , odnośnie okulisty - Byłam z synem, którego podejrzewano o zezowanie w Centrum Leczenia Zeza i Niedowidzenia u Dzieci. Bardzo miła Pani doktor, polecam. To niedaleko okrąglaka, Empiku, zobacz sobie mapę dojazdu na stronie Okulistyka Dziecica i Dorosych.
 
reklama
Ja polecam szpital na Lutyckiej rodzila tam moja mama i ja rowniez. Bylam tam trzy razy nim trafila na porodwke:) polozne bardzo mile oprocz jednej;/ wsadzila mi cewnik na sile a jak rodzilam to stwierdzila ze skoro mam sile na wrzaski to przec napewno tez wstretne babsko... ale polozna odbierajaca porod byla przemila zstala nawet po swojej zmianie by byc do konca porodu, lekarze tez super oprocz ordynatora... drugie dziecko tez zamierzam tam rodzic dwie wredne osoby to nie koniec swiata wszedzie sie ktos taki trafi a opieka fachowa., Polna omijam szerokim lukiem co prawda oj gin byl z polnej ale na koncu okazal sie zwyklym dupkiem zostawil mnie dwa mieisace przed porodem i pszedl na urlop bez slowa uprzedzenia poza tym jezdzilam tam na eeg i by doczekac sie czegkolwiek musialam sie dlugo naczekac a na Lutyckiej przyjmuja od reki
 
Cześć dziewczyny!!!!
Mam pytanie czy znacie może i mogłybyście polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Poznaniu który specjalizuje się w NIEPŁODNOŚCI, BARDZO BY MI ZALEŻAŁO
 
Paweł Ratajczak z Tęczowej, przyjmuje też na Polnej, ciężko się do niego dostać, ale jest super podobno w tym temacie (znajomi mają dzięki niemu dwójkę dzieci o które długo walczyli) moją ciążę poprowadził po prostu na najwyższym poziomie!

o właśnie, jedna dziewczyna kiedyś sie tez o to tutaj dopytywała i potem zgłosiła się do Ratajczaka, idę poszukać czy jej się udało zajść :)
 
Tygrynka , Skrzat 910 dziękuję wam bardzo jak by ktoś miał jeszcze jakieś namiary to jeszcze proszę
 
Tak prywatnie. 150zl za wizyte a ok 60zl za ocene cyklu. Sympatyczny i od ciąż nie możliwych. Na moją ciąże wszyscy kładli krzyżyk że albo nie zajde albo poronie albo coś sie stanie mi lub dziecku. A on walczył o nas i mam obok siebie 6miesięczną zdrową córke.
 
reklama
Pytam bo mam kuzynkę która ma bardzo nie regularne cykle co wiąże się z nie utrafieniem w owulację. Starają się od 3 lat o dziecko ale na razie bez efektu i jest załamana. Ostatnio chodzili do jakiegoś profesora w poznaniu ale coś olewa trochę sprawę

a rejestrować trzeba się w przychodni czy bezpośrednio u niego bo widzę że ma podaną komórkę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry