reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
Hej :-)
Jestem w prawie w połowie ciąży (19tydzień:) i z narzeczonym myślimy o zapisaniu się do szkoły rodzenia, ale ze względu na prace jego pracę odpada chodzenie na każde zajęcia wspólnie ;/
zależy nam na dokształceniu się przed narodzinami Maleństwa :-)
W internecie znalazłam parę internetowych szkół rodzenia, i chciałam się zapytać czy któraś z was z nich może korzystała?
Pozdrawiam,
Marta
 
Hej :-)
Jestem w prawie w połowie ciąży (19tydzień:) i z narzeczonym myślimy o zapisaniu się do szkoły rodzenia, ale ze względu na prace jego pracę odpada chodzenie na każde zajęcia wspólnie ;/
zależy nam na dokształceniu się przed narodzinami Maleństwa :-)
W internecie znalazłam parę internetowych szkół rodzenia, i chciałam się zapytać czy któraś z was z nich może korzystała?
Pozdrawiam,
Marta

jezeli jesteś w 19 tygodniu to wynika z tego, że termin masz na grudzień to zapraszamy na grudniówki również :-) co do szkoły rodzenia nic narazie nie wybrałam
 
bardzo dobry neurolog jest na kórnickiej przyjmuje prywatnie i na NFZ nazywa się dr.Milecka dzięki niej nie chodziłam na rehabilitację bo okazała się zbędną a rehabilitantka chciała po prostu zarobić na mojej niewiedzy. Kompetentna, sympatyczna z podejściem do dzieci szczególnie malutkich :-)
 
Już się dopisałam, ostatnio jestem nieco zalatana i dopiero dzisiaj mam czas na poznanie bliżej forum :)
a chciałam się podzielić z wami wiadomością, bo trochę szperałam w necie i wyszukałam fajną (tak mi się wydaje:) szkołę rodzenia ale internetową, nazywa się Alma Matter i chyba się do niej zapiszemy.Ale to dam wam jeszcze znać jak podejmiemy decyzję.
Buźka :*
 
Witam serdecznie, wiem że pewnie za chwilę mój temat zostanie podpięty pod inny związany z cukrzycą, ale może jakimś cudem zdążę uzyskać potrzebną mi informację. Mam nadzieję że zamieszczając ten temat osobno szybciej uzyskam informację. Poszukuję diabetologa zajmującego się cukrzycą u ciężarnych w Poznaniu, który na dzień dobry nie położy mnie w szpitalu. Jeśli ktoś posiada takie informacje to bardzo proszę o pomoc.
 
Martaik to forum nie ogranicza sie tylko do podforum o ciazy i połogu, istnieje tez takie podforum regionalne Poznań tam napewno szybciej uzyskasz takie informacje, dlateo przeniosłam twój temat własnie tam, ale dla twojego spokoju twój temat powisi i tu az do jutra. Pozdrawiam Moderator
 
Czyli świadomie łamiesz regulamin....;-)
martaik jak piszesz posta nawet w bardzo starym wątku to on i tak wyskakuje jako pierwszy temat w dziale tzn.,że jest tak samo widoczny jak nowy temat.
 
Przyznaje się, świadomie, po prostu spanikowałam ze położą mnie w szpitalu, ale już udało mi się w temacie o cukrzycy ciążowej uzyskać niezbedne informacje i już wiem gdzie sie udac aby uchronić sie przed szpitalem:) Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość:)
 
reklama
Możesz podzielić się ze mną swoim doświadczeniem? Ja tez jestem troche spanikowana:) Chetnie wybiorę się do dobrego diabetologa, który mi to wszystko wyjaśni:) Proszę podaj mi namiar do diabetologa u którego byłaś.
 
Do góry