reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Cytat:
Napisał kegle
Mam jeszcze jedno pytanko. Czy któraś z Was ma do polecenia jakieś dobre USG 3d? Oczywiście interesują mnie gabinety na terenie Warszawy.
Dzięki i pozdrawiam




Polecam Babka Medica. Drogo bo zwykłe 180 PLN 3d 200 PLN ale za to bardzo. dokładnie.
 
reklama
Dziewczyny ja też niedługo rodzę i troszkę jestem przerażona. Sytuacja w chwili obecnej jeśli chodzi o miejsca jest tragiczna. 2 tygodnie temu moja koleżanka pojechała na Madalińskiego bo jej wody odeszły. Szpital rejonowy, rekomendowana szkoła rodzenia, wykupiona położona itp....
Okazało się, że nie ma miejsc. Szukali, szukali okazało sie, że nigdzie nie ma. Zaproponowali, że może zostać u nich na korytarzu.... musiała podpisać pismo, że nie bęzie skarżyć szpitala za takie warunki.... i siedziała na korytarzu kilka godzin ze skurczami... dobrze, że na czas przed partymi zwolniło się miejsce w sali porodowej ( oczywiście wieloosobowej ale myśle, że to już wogóle nie ma znaczenia ...):baffled: męża wpuścili....
 
Amelia - przykre ze tak się stało ... ale chyba nie ma co panikowac .. bo tak to biedaczko nie bedziesz o niczym innym mysłała tylko o tym czy jak pojedziesz to będzie miejsce , ważne że dzidzia zdrowa..

pabla - chyba raczej położna powinno wybrac się wcześniej a nie przed samym porodem.. miec do niej namiary i wogóle .. a nie tak w ostatniej chwili.
 
No właśnie, chyba trzeba mieć ją wcześniej, a to mi nie na rękę. Bo jak przyjadę do szpitala i będę miała sale rodzinną to nie chcę brać położnej, a jakbym musiała na ogólnej to wtedy myślałam, że zagadam jakąś z dyżuru żeby się mną indywidualnie zajęła i tyle...ale z drugiej strony jak ona będzie na dyżurze to wtedy będzie miała pod opieką inne rodzące ...oj, mam już mętlik w głowie, chyba umówię sie z jakąś i będę miała spokojną głowę.
 
Informacje dla rodzących są dostępne przez całą dobę na Stanowisku Lekarza Miasta pod numerem telefonu 022 827 23 09
Taki telefon znalazłam na stronie rodzić po ludzku, żeby można się dowiedzieć gdzie aktualnie są miejsca w Wawie, zeby rodzić.
Ja jestem zdecydowana na Inflancką, chodzę tam do szkoły rodzenia i chcę też umówić się z położną, chociaż w obecnej sytuacji chyba nic nie gwarantuje przyjęcia do szpitala. Biorę w ostateczności pod uwagę Wołomin - moja siostra tam rodziła w zeszłym roku i była zadowolona, ja byłam w tym szpitalu i oddział położniczy odremontowany, wygląda całkiem nieźle. Choć opieka poporodowa jak wszędzie bardzo kuleje. Odsyłają też podobno do Międzylesia - czytałam całkiem niezle opinie, tylko zzo kosztuje 750 zł - bardzo dużo:szok:
 
Hej Mamusie

Ja właśnie obdzwoniłam wszytskie położne z Zofii na Żelaznej i z 10 tylko jedna ma wolne miejsce na wrzesień. Szok!!
Ja myśle że nie ma co się martwić na zapas i działać wtedy jak się okaże że nas nie przyjmą do danego szpitala. Trzeba zrobić listę i mieć w zapasie kilka szpitali.
Będzie dobrze i każdej z nas się uda urodzić w danym szpitalu.
 
aniam141 - właściwie to chyba o wszystkich czytałam dobre opinie. Ja umówiłam się jutro na spotkanie w tym szpitalu z Beatą Szol ( chciałam wczesniej z Agnieszką Korejwo ale jest do końca maja na urlopie, a mi zależało spotkać się już teraz ). Ta Beata jest bardzo sympatyczna, taka babka na luzie, podpytam się jej co i jak z tą indywidualną opieką i ile to kosztuje w jej wykonaniu. Czytałam też dobre opinie o Marioli Skowera i Ewa Szemplo....zobaczymy ile krzyknie sobie Beatka i potem zadzwonię jeszcze do tych pozostałych i pomyślę. No i czy któraś będzie miała wolne terminy na lipiec...Jutro wieczorem będę bogatsza o nowe info to dam Ci znać.
 
reklama
pabla - będę wdzięczna za informacje .. mam jeszcze troszke czasu do września ale czym więcej się dowiem, tym mniejsze będą nerwy .. no i ciekawe jak z cenami , bo słyszałam że w granicy 500zł ... choć to 500 to znając zycie ta dolna granica..
 
Do góry