reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

no i właśnie boje się troche tej opieki na położniczym.tego ze nie można oczekiwać od tych pań pomocy.to moja pierwsza ciąża i doświadczenia troche mi brakuje :)
 
reklama
dziewczyny, mam pytanie o poród na wołoskiej w mswia.
ile kosztuje wynajęcie sali do porodu rodzinnego?
ile kosztuje vip-room?
jakie są warunki na oddziale położniczym? tzn standard w salach, czy łazienki są przy każdej sali?
no i jak jest tam z dostaniem sie?czy jest możliwosc oberzenia oddziału przed porodem?
 
Jedno jest pewne, w tym szpitalu mają bardzo dobrą opiekę medyczną dla dzieciaczków którym coś po porodzie dolega, a to jest bardzo ważne. A jak trzeba to panie z noworodków przyjda i pokażą jak karmić czy przewijać. To w końcu one są dla nas a nie my dla nich. Stanowczo trzeba się domagać swoich praw i ignorowac ich nastroje. Najlepiej jednak pójdź i zobacz czy szpital Ci odpowiada, jakie są położne i potem zdecydujesz. Powodzenia :)
 
Witam , poszukuje dobrego lekarza lub centrum medycznego na Tarchominie. Czy ktos cos slyszal o Dagis? W NZOZ na Ksiazkowej trzeba czekac miesiac na wizyte. W zwiazku z ciaza wolalabym znalezc lekarza z normalnym terminem wizyt, i zeby mieli USG na miejscu. Dzeiki za wszelkie informacje. Pozdrawiam
 
Elżbietka pisze:
dziewczyny, mam pytanie o poród na wołoskiej w mswia.
ile kosztuje wynajęcie sali do porodu rodzinnego?
ile kosztuje vip-room?
jakie są warunki na oddziale położniczym? tzn standard w salach, czy łazienki są przy każdej sali?
no i jak jest tam z dostaniem sie?czy jest możliwosc oberzenia oddziału przed porodem?

witam! w piatek bede miala tam cesarke wiec jak chcesz moge sie wszystkiego dowiedziec i jak tylko wroce ze szpitala to napisze co i jak. Zapytam tez o cene porodu naturalnego. Z tego co wiem nie ma problemu z obejrzeniem oddzialu. Poprostu idzie sie do oddzialowej i ona juz pokaze.
Mialam rodzic na Zelaznej ale pojawily sie pewne komplikacje i zostalam zapisana w mswia na cesarke...:/
Pozdrawiam
 
Przejżałam kilka stron i ciągle tylko mowa o Żelaznej, Madalińskiego i Bielańskim i powiem szczerze, że idę na łatwizne i pytam wprost co sądzicie do STARYNKIEWICZA? i jak jest z cenami tam?
Jesli któraś Mamusia mogłaby mi odpowiedzieć to byłabym bardzo wdzięczna :)
 
Elżbietka! Bylam dzisiaj w MSWiA. Sprawa wyglada tak: porod rodzinny kosztuje 100zl, znieczulenie 500zl, indywidualna opieka poloznej 600 zl. Sale porodowe sa sliczne. Zolto-pomaranczowe sciany, worki sako, pilki, lozka porodowe. Pokoje w ktorych jest sie "po" maksymalnie 4-osobowe. Personel bardzo mily. Lazienka wspolna na korytarzu. W sumie jest 12 lozek.
Potrzebne dokumenty:
-skierowanie do szpitala
-dowod osobisty ( z aktualnym nazwiskiem lub akt slubu)
-aktualna ksiazeczka ubezpieczeniowa lub druk ZUS-RUMA
-karta ciazy

Wyniki badan:
-HBS,WR, grupa krwi
-usg zrobione w I, II, III trymestrze ciazy
-ostatnia morfologiai badanie moczu
-przy ujemnym Rh u matki-okreslony poziom przeciw cial

Jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze.
Warto tez samemu jechac i zobaczyc.

Pozdrawiam!! ;)
 
reklama
Do góry