reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Gdzieś czytałam (chyba właśnie na gazeta.pl), że kobiety, które rodziły w Salve były bardzo zadowolone. Za taką cenę chyba trudno nie być:-) Podobno cały personel bardzo miły, życzliwy i pomocny. Skoro to prywatna klinika to na pewno musi się odznaczać wysokim standardem traktowania pacjentek. Ich lista lekarzy dostępna na ich stronie też jest niezła.
 
reklama
Ciężki wybór z tym szpitalem, zastanawiam się czy nie lepiej już rodzić w domu ;-)
Hehe, też się zastanawiałam, ale jak tylko o tym wspomniałam to rodzinka wpadła w panikę i mnie zakrzyczała:-) Jak się na to zdecyduję to nikomu słowa nie pisnę dopóki nie będzie po fakcie:-) Ale strach faktycznie we mnie zasiali, bo moja mama miała prawidłową ciąże i nagle w trakcie porodu okazało się ze coś jest nie tak, natychmiast wylądowała na stole, ledwo ją odratowali i kilka dni na OIOM-ie leżała, więc rozumiem jej obawy:no:
 
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi polecić położną z ICZMP? Konkretnie z Oddziału Perinatologii (III).

I może któraś z Was podzieli się ze mną wrażeniami po cesarskim cięciu na tym właśnie oddziale? Najprawdopodobniej mój Oluś właśnie w ten sposób przyjdzie na świat, gdyż uparcie leży poprzecznie, a to już 31 tc.
 
Witam dziewczyny. Ja mam pytanie. Moze juz padlo na tym watku ale ja musialam go przeoczyc. Chodzi o to czy ktora z was cos wie na temat ginekologa Witolda Malinowskiego i szpitala w Kutnie gdzie podobno przyjmuje?
 
Profesor Malinowski jest ginekologiem mojej mamy i zawsze miała ona o nim jak najlepszą opinię - bardzo dobry specjalista (od wielu lat ordynator oddziału ginekologicznego w szpitalu w Kutnie), spokojny i wyrozumiały. Co do warunków na porodówce w Kutnie, to też słyszałam pozytywne opinie. Co do prof. Malinowskiego, to przyjmuje prywatnie w Żychlinie.

Zajrzyj na stronki: Witold Malinowski, Bardzo Dobry ginekolog, Żychlin - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl, tam jest trochę opinii.
Witold Malinowski, Ginekolog położnik, Żychlin. Ranking Lekarzy

Poza tym: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kutnie Szpital Rejonowy im. A.Troczewskiego
 
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi polecić położną z ICZMP? Konkretnie z Oddziału Perinatologii (III).

I może któraś z Was podzieli się ze mną wrażeniami po cesarskim cięciu na tym właśnie oddziale? Najprawdopodobniej mój Oluś właśnie w ten sposób przyjdzie na świat, gdyż uparcie leży poprzecznie, a to już 31 tc.

Ja rodziłam na tym oddziale w lipcu. Miałam CC. Nie miałam żadnej "swojej" położnej. I byłam bardzo zadowolona z opieki.
 
Mam pytanko należę do osób otyłych i termin mam na 01.12 jak traktowane są ciężarne z dużą nadwagą bo słyszałam że patrzy się na nie jak na monstra?
 
reklama
Do góry