reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Liczyłam, że już będę mogła zaprezentować swoją historię porodową ale niestety - 4 dni po terminie i Młoda się wcale nie wybiera na zewnątrz. We wtorek prawdopodobnie będziemy jej pomagać kroplówką z oxy.
 
ja z OM mam termin na dziś:) byłam na ktg i odesłali mnie do domu:) szyjka całkiem zamknięta i długa i że porodu szybko nie będzie
więc czekamy w domu :)
z usg termin na 03.01 :)
w środę kolejne ktg
 
Hej dziewczyny!

Ja termin z ostatniego usg na dziś, ale w sumie to najbardziej liczy sie ten z miesiaczki, wiec poki co czekamy cierpliwie... We wtorek wybieram sie na Kopernika na ktg. Wybiera sie ktoras?? :)
 
Angelofdestroy ja też nie mogłam się doczekać rozwiązania, a teraz, chociaż synek jest kochany, to bardzo tęsknię za brzuszkiem, co ja bym dała żeby znowu być w ciąży, ale teraz jeszcze za wcześnie, bo było cc, czekam jeszcze rok i zaczynam się starać znowu:)
 
eve-marie nie byłam na Kopernika tylko w szpitalu w mojej miejscowości
i utwierdziłam sie tylko w przekonaniu by tam nie rodzić !!! co za położna!!!! nie wiem jak jest na Kopernika ale u nas chcąc zrobić ktg trzeba się przyjąć na oddział i jak jest wszystko ok po ktg i badaniu lekarza wypisać na własne żądanie, byłam już wcześniej i położne były ok, lekarz kazał mi przyjść za 3 dni w dzień terminu.więc się zgłosiłam - położna przeszła samą siebie!!! jak tylko zobaczyła że chodzę do lekarza do Krakowa to traktowała mnie (....) tak sie zdenerwowałam \!!! powiedziała że mnie nie przyjmie bo jak nie rodzę to się jej nie chce wypełniać papierów i odesłała mnie na oddział!! z oddziału pani powiedziała że mam iśc z powrotem na ktg
na izbe przyjęć( porodówkę!! poszła ze mną i się pokłóciła z tą położną!!! chyba oczywiste jest że jak mam termin porodu na dziś to przychodzę robić ktg a nie na oddział by mnie tylko zobaczyli!!! współczuje dziewczyną które przy niej rodzą!! starsza położna dla której praca to kara- KOSZMAR i ten jej sztuczny uśmieszek!!brrrrr:angry:
w środę będę już na Kopernika
 
reklama
mikaaa ja się wybieram ale już z walizką - będzie koniec 41 tygodnia i ostatnio mi powiedzieli, że na 90 % już mnie zostawią. Jeszcze wprawdzie jest szansa że urodzę do jutra, ale czuję się "za dobrze", więc przestałam się na cokolwiek nastawiać.
 
Do góry