reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Św.Zofii na Żelaznej

Kurczę... mam problem. Szukam szpitala ( i lekarza prowadzącego, który by tam pracował ) w Warszawie. Moja druga ciąza. Pierwszy poród miałam w innym mieście. Tamten szpital miał oddział położniczy po remoncie, miałam swoja położną za 600zł, fajne warunki. Teraz druga ciąża. Kompletnie nie znam warszawskich szpitali i jestem w kropce. Czytałam o Solcu - ale tam od roku jest ekipa z Inflanckiej - na stronie same różowe opinie, cukiereczki i buziaczki. Jak przeczytałam opinie na znanylekarz.pl o lekarzu tam wychwalanym to ręce mi opadły. Nienawidze buractwa i chamstwa.
poza tym, chciałabym tym razem trafić lepiej z lekarzem prowadzącym - moją dr pomimo że pracowała w szpitalu, w którym rodziłam widziałam 1 raz na oczy - a byłam 11 dni an ginekologii i potem 4 dni po porodzie. :no:

O żelaznej niby opinie są dobre. Mam mieszane uczucia przez ich CHORY cennik. Odnoszę wrażenie, że doją konkretną kasę na pacjentkach. I nie rozumiem co oznacza ta "darmowa dwuosobowa sala" - o innych salach już nie sposób sie dowiedzieć - czyżby ceny były aż tak astronomiczne?

Dodam, że rodziłam wcześniej w szpitalu gdzie były TYLKO jednoosobowe sale. Kotary miedzy rodzącymi to jakiś koszmar...:szok:
 
reklama
Z tego co wiem św. Zofia to najbardziej polecany szpital w W-wie. Jeśli jesteś ubezpieczona to wszystko masz za darmo! Oczywiście można tam chyba "wynająć" położną, ale tam to na prawdę nie widzę potrzeby. Co do lekarza, to nie doradzę, ale nie trzeba mieć prowadzącego właśnie w tym szpitalu.

Swoją drogą, jakbym tylko mogła, to wybrałabym rodzenie w tamtejszym przyszpitalnym Domu Narodzin (również w pełni darmowym).
 
Ostatnia edycja:
Do góry