reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

Dziewczyny mam prośbę jak zaszczepone zostaną już ta szczeppionką Wasze maluszki to dawajcie znać na forum jak to zniosły/szą.
Nam zostały jeszcze 2miechy do tego szczepienia i zastanawiam się czy bynajmniej go nie przesunąć na wiosnę. pozdrawiam
 
reklama
Ja byłam dziś z Kubusiem u lekarza i przy okazji spytałam pania pediatrę o te szczepionki, a dodam ze jest dobrym lekarzem, jeszcze się na niej nie zawiodłam i opinie tez ma dobrą... pani powiedział, że od 6 lat te szczepionki sa obowiązkowe, a szczepi się przeciwko tym chorobom już od 12 lat (wcześniej były inne szczepionki)... i powiedziała, że w całej swojej praktyce nie spotkała przypadku jakichs strasznych powikłań po szczepieniach , natomiast po śwince tak... a co do autyzmu to nie chciała się wypowiadac tylko się uśmiechnęła... także ja ide na pewno na szczepienie i nie będę go przekładac... co ma być to będzie... nawet po zwykłym przeziębieniu moga nastąpić komplikacje
 
Dziewczynki ja juz sie pogubiłam w tych wątkach , ale chyba dobrze trafiłam

18 października mamy sie zgłosic na szczepienia ... odra, świnka różyczka ... która z dziewcząt juz była ?? i jak maluchy??

Mamuska ile u Was kosztuje ospa?? tez chce zaszczepic ponadto co powinnam na ospe Dawidka :tak:
 
Moniqa to szybko. Nasza lekara powiedziala, ze szczepia w 13-14 miesiacu i mamy wyznaczony termin na poczatek grudnia.
Nawet nie wiedzialam, ze ospa jest oddzielnie...:dull:

Hmmm... Musze zrobic liste z pytaniami i udac sie do przychodni, bo o wiele rzeczy nie spytalam na bilansie:no:.
 
Dziewczynki ja juz sie pogubiłam w tych wątkach , ale chyba dobrze trafiłam

18 października mamy sie zgłosic na szczepienia ... odra, świnka różyczka ... która z dziewcząt juz była ?? i jak maluchy??

Mamuska ile u Was kosztuje ospa?? tez chce zaszczepic ponadto co powinnam na ospe Dawidka :tak:


Ja mam dopiero we wtorek 16.10 szczepienie. Powiem wam ze troche sie boje tym bardziej ze podobno znow wycofali jakies szczepionki :wściekła/y::wściekła/y::no::szok:
 
Iwonka to daj znać jutro po szczepieniu jak tam Wam było. A czy to jest płatne szczepienie teraz? ja też w tym tyg idę ale jeszcze nie wyznaczyli mi terminu. Też z duszą na ramieniu będę szła, czy znowu nie wycofają tej bo nie wytrzymam jak wtedy po WZW B.
 
Iwonka to daj znać jutro po szczepieniu jak tam Wam było. A czy to jest płatne szczepienie teraz? ja też w tym tyg idę ale jeszcze nie wyznaczyli mi terminu. Też z duszą na ramieniu będę szła, czy znowu nie wycofają tej bo nie wytrzymam jak wtedy po WZW B.
Nie jest platne jutro dam znac jak po szczepieniu:tak:
 
reklama
Do góry