reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

To bez sensu zakladać zamknięta grupe skoro każdy i tak może tam dołączyć :szok:

Ine grupy u mnie maja dołącz+ ale szafkowe mamusie nie mają tej opcji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się tam przypadkiem "wpisałam" jak się zarejestrowałam to myślałam, że tam wszystkie będą, trzeba otworzyć i po lewej stronie, nad "Zdjęcia grupy" są Narzędzia grupy, należy rozwinąć zakładkę i jest dołącz do grupy, lub jak klikniemy zakładkę Grupy to po lewej stronie są Nowe Grupy i tam kliknąć Dołącz.
No własnie u mnie tego nie ma pisze ze grupa jest zamknieta itp....
moze zanim ty sie zapisałaś była otwarta:tak:
To bez sensu zakladać zamknięta grupe skoro każdy i tak może tam dołączyć :szok:
no wlasnie do konca nie w iem jaki status ma ta grupa:tak: bo a do niej dołaczyć nie mogę:no:
niech napisza dziewczyny co sie tam do nich dostały:tak:
Asię juz wiemy a reszta?

Ja się tam przypadkiem "wpisałam" jak się zarejestrowałam to myślałam, że tam wszystkie będą, trzeba otworzyć i po lewej stronie, nad "Zdjęcia grupy" są Narzędzia grupy, należy rozwinąć zakładkę i jest dołącz do grupy, lub jak klikniemy zakładkę Grupy to po lewej stronie są Nowe Grupy i tam kliknąć Dołącz.

To bez sensu zakladać zamknięta grupe skoro każdy i tak może tam dołączyć :szok:

Ine grupy u mnie maja dołącz+ ale szafkowe mamusie nie mają tej opcji.

Hej wszystkim :)



ja się jakoś zapisałam, ale to czysty przypadek i zrobiłam to bezwiednie :/

zobaczyłam tą grupę na głównej stronie, w takim spisie, weszłam i jakoś się dodałam :O
to ja juz nie wiem o co chodzi:no:ja w kazdym bądź razie nic takiego nie mam:no:
a moze mam blokadę,bana,werna itp:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chyba musi minąć trochę czasu zanim połapiemy się jak wszystko tu działa :/


P.S. coraz bardziej podoba mi się mój avatar :D
 
Kurcze cała ta sytuacja mnie wkurza:wściekła/y: bo na szafce kolejny złodziej i to nie na małą kaskę i zadna ***** z pseudo moderek nic nie napisała tylko jedynie Kaplanz :wściekła/y::wściekła/y:a tamte takie wielkie wojowniczki zero kompletnie zero reakcji :wściekła/y::cool::cool::cool:
\i gdzie ich poszanowanie i pomoc????????
 
Dziewczynki, przydarzyło Wam się dzisiaj coś miłego??
Ja rano zajrzałam do skrzynki, a tam rachunek za prąd- sama nie moge w to uwierzyć, ale pierszy rachunek zapłace dopiero w marcu :)
No i problem z szambem rozwiązany. Kibelek w pracy znowu sprawny ;)
 
reklama
;-)one sa od przestrzegania regulaminu, a nie ścigania złodziejstwa, nie znasz się, to wyższy cel :cool:
 
Do góry