reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szafa malucha

Wczoraj kupilismy Mlodemu Sandalki od Korneckiego (jak bede miala chwile to zrobie fotke i wstawie), ale oczywiscie jest problem nr 24 na styk a 25 zaduze i chodzil jak w jakis rozczlapanych.wzielismy mu 24 i jak noga urosnie to zobaczymy w tedy jakies inne.(moze sa:baffled:ndalki lub jakies bardziej zabudowane, zobaczymy jaka bedzie pogoda,bo narazie :baffled: w kratke)
 
reklama
Pozyczylam aparat od Tesciowej.
 

Załączniki

  • IMG_0094.jpg
    IMG_0094.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 45
Płaciłam 60 zł (wydaje mi sie ze nie duzo dalismy) jak patrzylam na allegro to drozsze byly. ja je kupowalam w Patii i Max w Poznaniu musisz sie rozgladnac.(Korneckiego mielismy w zeszlym roku ale pełne i bylam zadowolona)a Mlody w sandalkach zapieprza tak jak by turbo ktos mu zamontował :-D:-D:-D
 
Buciki przesliczne, piekny kolorek, ale kurcze jak patrze na te ceny w PL to sie idzie zalamac. tu w Oregonie tego typu buciki kosztuja 10-14 dolarow w zwyklym pierwszym lepszym sklepie bez kombinowania i wyszukiwania ciekawej oferty cenowej. Znowu mnie kusi zeby biznes otworzyc.
 
Gusia cena naprawdę niewielka, tylko u nas to ja jakoś nie wiem gdzie ich szukać:eek:

A u nas od kilku dni była awantura o ubieranie adidasków. Normalnie mi dziecko płakało że nieeeeee, nie chce. I poszłyśmy dzisiaj do Ecco żeby Pani zmierzyła nam dobrze nóżkę i okazało się że bucik już za mały:shocked2: Kupowane 2miesiące temu...
I trampolki też zmierzyłam w domu i tez juz za małe:szok:
 
Anielap-nie szukaj ich w takich sklepach jak CCC tylko w jakis sklepach obuwniczych zwyklych.a jak bys na Allegro kupiła ?.przymierzalismy z Mikim kilka par i te pasowaly na niego jak ulał (a ma wysoki przegub i zawsze sie na szukamy)
 
reklama
Hihi Gusia Kornecki chyba w Gnieźnie produkuje, więc u nas są, a w innych rejonach Polski może nie być ;-)
 
Do góry