reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

dziewczyny zakupki ekstra i rampersiki i lozeczko:tak::tak::tak::tak:
co do lozeczka to odkladamy z L. zakup na początek kwietnia
wlasnie radek vii kolor teak:-)

tylko nadal zatanawiam sie nad szufladą,czy mi sie przyda czy tylko zbierac kurz bedzie,no i tu mam maly dylemat:tak:
 
reklama
Dorotka jeżeli mogę doradzić, z opinii moich koleżanek - matek wszystkie polecają łóżeczka z szufladami. Kurzu i tak nie unikniemy bo jest wszędzie, a taka dodatkowa szufladka zawsze się przyda.
 
a zapomnialam wkleic
to L.przywiozl ze slowacji

2lsi4xk.jpg
 
DOROTKA :-D :-D u nas sa identyczne! tez sie wlasnie zastanawialam nad ich kupnem (oczywiscie wersje bardziej dziewczeca, u nas sa rozne kolory a te rozowe jakie slodkie)ale wygladaja na takie malusie w porownaniu z tymi co juz mam.
 
Dorotka-bamboszki piekne :-) A co do szuflady-moja siostra bardzo poleca lozeczko z szuflada, bo mowi ze zawsze przy malym dziecku dodatkowa polka sie przydaje, chocby na posciel, maskotki, reczniczki. Ja sama sie jeszcze nie zdecydowalam ale pewnie kupie z szuflada.
 
dzieki dziewczyny

a co do szuflady to pomysle jeszcze,roznica w cenie juz nie za wysoka a dodatkowe miejsce bezcenne-za wszystko inne zaplacisz karta mastercard-hihihi:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Dziewczyny a ja sie zakochalam w takim hamaczku! Uwazam ze to super pomysl i wlasnie jutro planuje kupic. Juz wczoraj w sklepie ogladalam ale byly troche inne i cos mi sie nie podobaly, jednak ten jest super!!
B000KGLPVM.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg
 
Do góry