reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

bardzo fajny hamaczek Monia. przyznam ze pierwszy raz widze. choc nie szukalam i nikt ze znajomych nie mial. jak to sie sklepowo nazywa??
 
reklama
dorotka paputy pierwsza klasa!!! a co do lozeczka z szuflada to bym chetnie kupila... gdyby tu byly. wierz mi ze kazda szuflada czy szafa gdzie mozna schowac zabawki kocyki posciel pieluchy ubrania jest na wage zlota. chyba ze masz naprawde ogromna szafe i komode (pamietaj ze rodzina i znajomi tez przyniosa maskotki czy ubranka wiec musisz miec wiecej miejsca). pozdro!!!
 
hamaczek fajny:tak: ja raczej jednak bede chcaiła zabawki umieścic w zaięgu dziecka:) popieram kwestie szuflady całą sobą:) szczególnie jeśli nie mamy pełnej koncepcji na urządzeni epokoiku dzidzi- czyli nie mamy innych [pojemnych mebelkow
 
Hamaczek ciekawy - tylko chyba albo dla noworodka (co to mało wierzga) albo dla 4-latka (który kontroluje się i nie wierzga). Pomiędzy to bym się bała udostępnić ;-)
No, chyba że na zabawki :-D

A ja jestem na bakier do szuflady :-p Bardziej mi się podobają łóżeczka bez, odrzuca mnie myśl o sprzątaniu jej (mam złe doświadczenia z szufladami) i pewnie będę magazynowała rzeczy w hamakach pod sufitem :-D
 
Dziewczyny kupiłam właśnie taki leżaczek - bujaczek z wibracjami i melodyjkami :) Ja jestem zachwycona, ciekawe jak tak bedzie się zapatrywał na to mój mały fasolek? :))

4.jpg



Zastanawiam się jeszcze nad ta karuzelą z projektorem, co sądzicie?


fp_c0108.jpg
 
Dziewczynki
prześliczne te zakupy.

Bucikoskarpetunie przeurocze. U nas niestety nie widziałam. Nawet nie wiem gdzie miałabym szukać.

Hamaczek mnie zaskoczył, ale dochodzę do wniosku że to super sprawa. I wygląda bardzo ciekawie.

Co do szuflady. Zdecydowałam sie na wersje bez, bo takie łóżeczka są ładniejsze. Teraz jednak patrząc na pojawiające się coraz to nowe rzeczy zaczynam być przerażona. Gdzie ja to wszystko pomieszcze?

Anuula - bujaczek rewelacja - maluchy go uwielbiają więc na pewno Twój również będzie zadowolony. Co do karuzeli - radzę ją wybróbować w rzeczywistości. Ostatnio jak byłam w sklepie jacyś Państwo ją oglądali w hurtowni. Jak włączyli dźwięk to wszyscy uciekli :-D Kwestia gustu i cierpliwości rodziców :-D Aaa.. a te zabaweczki to takie chyba za mało kolorowe jak na przyciąganie wzroku maleństwa. Choć mi osobiście bardzo pasują pastelowe stonowane kolorki.
 
Ta karuzelka annula ma 5 melodyjek i regulacje głośności:) myślę że nawet ja k jedna melodyjka się nie podoba to inna przypadnie nam do gustu, chociaż i tak najwazniejsze żeby dzieciom się podobała.
Ja dzis rano odebrałam telefon od mojegpo taty że musi odebrac jakiś urlop i jak chcemy to zrobi nam POkój dla Eryka:)) wiec co sił popędziliśmy do castoramy i nabyliśmy superanckie tapety w traktory, błękitną farbe na sufit oraz... superancki żyrandol z samolotami, zdjęcia zrobie jak tylko KOt pójdziepo baterie:DD
 
Dorotko te buciczki to istne cudeńka !!! :-):-)

A my z MIśkiem właśnie rozpakowaliśmy samochód po zakupach w hurtowni w Grójcu - ale mi sie mordka chacha bo chyba mam juz wszystko :happy::-D:happy::-D

Polecam zakupy w tej hurtowni bo cenowo w przypadku większości zakupionych przez nas rzeczy wszystko wypadło taniej niż w innych sklepach czy na allegro.
 
reklama
Do góry