reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Gosia ja sie nie boje ze cos jest nie tak ja sie boje naszego szpitala i lekarzy sa beznadziejni:wściekła/y: rodziłam tam dwa razy i nie zycze nikomu takiej opieki. Chcialam zadzwonic na polozniczy i zapytac czy mam byc naczczo albo niech mi powiedza czy oxy podadza po badaniu czy na patologie połoza to sie nie zgadzam jak bedzie wszystko z małym ok wole czekac w domku lezalam juz 2 tygodnie na patologi i nie skozystam znowu;-)
 
reklama
hej dziewczyny!! jestem zupełnie nowa na tym forum :-) też czekam na rozwiązanie - co prawda mi zostało trochę więcej niż kilka dni. Termin mam na 13 czerwca, ale chciałabym urodzić wcześniej - tak w ostatnim tygodniu maja - pobożne życzenia :-) to będzie moje pierwsze maleństwo, trochę się denerwuję, ale tylko trochę. Bardziej martwię się o to, że w najbliższą środę bronię magisterkę i obawiam się, że nadmiar stresu może przyspieszyć poród.
 
Hej kobietki:-)Zgłaszam że 13. 05.2011 urodził sie Ksawery 3950 i 57cm. Jestesmy juz w domku.:-)
 
Pojechalam rano w piatek ze skierowaniem na wywołanie bez bóli z niczym własciwie. Połozyła sie na KTG o 9 rano nic nie wykazalo zadnych skurczy nic a jak schodzilam z łózka to mi wody odeszly i o 12 dostalam skurcze a o 14.35 juz maly byl na swiecie. Miałam tylko mocne skurcze i prawie same parte poszlo raz dwa.:-)
 
Kazdemu zycze takiego porodu:-)Szybko i ze wspanialym personelem lekarskim co az dziwne było w naszym szpitalu bo tego sie bałam ze znowu jakies nieludzkie połozne beda;-)
 
hej dziewczyny , na tym wątku jestem nowa ;-) nie czuje sie porodowo i coś mi sie zdaje że przenosze ruchy czuje dobrze choć od wczoraj jakby troche mniej ich było, ale mam do Was pytanko czy jak już mi odejdą wody to musze odrazu gnac do szpitala czy moge wziąść jeszcze szybki prysznic ?? dodam ze moja mama i babcia szybko rodziły - mamie nawet wody nie odeszły tylko musieli jej przebić i odrazu po przebiciu sie urodziłam ;-) jutro ide do gina na wizyte to może mi coś powie wiecej odnośnie terminu ;-)
 
reklama
Do góry