reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

no laski !!!!!!!!!!1
sio mi stad!!!!!!!!!!!!!1
goncie na porodowke!
julka chce nowych kolegow i kolezanki!!!!!!!!!!!!!!

My dzis po szczepieniu ostatnim nastepne za 6 miesiecy! ufff jaka ulga!
mała wazy prawie 9kg i idzie jej kilka zebow na raz a ja widzialam tylko jednego hehe alelekarz lepiej sie zna niz ja:-p
 
reklama
Mam takie same bóle co p.powietrzem, i właśnie zastanawiałam się dlaczego jest ich coraz to więcej... teraz wychodzi na to że już wiem.
Ciekawi mnie to ile jeszcze będę w stanie wytrzymać, ile to jeszcze czekania... czasami tak mnie boli że aż mi łzy nachodzą do oczu, a najbardziej przy ruchach małej, jakby specjalnie wbijała się tak boleśnie w kanał:-p
Mam nadzieję że już niedługo się zacznie bo jest mi strasznie ciężko już, ale cóż... będę cierpliwie czekać.

niestety bedzie co raz bardziej bolec. Ale moze warto odwiedzic lekarza bo moze rozwarcie sie zrobilo:) mnie bolalo mocno do 4 cm rozwarcia,ale to nie byly regularne skurcze,a po 4 to masakra,nie bylam w stanie sie ruszyc jak mialam skurcz,doslownie szytywnialam,a jak polozna badala podczas skurczu to masakra:(
 
hej...no to wrocilam ze szpitala =/ zrobili mi te glupie badania i w poniedzialek na probe oxytocynowa =/ to jeszcze 6 dni!!!!!!!! chyba zwariuje...
 
o kurde! ale w takim razie stan wod jest ok i lozysko musi byc jeszcze dobre ze tyle dni mozesz poczekac.
wsolczuje kochana!
 
czemu boicie sie oxy?
przy niej porpstu bole sa duzo mocniejsze i to wszystko.. ja mialam miec 2 prpby z oxy i jak nie podziala to CC ale samo podzialalo a oxy to wspomogla!:-)
 
czemu boicie sie oxy?
przy niej porpstu bole sa duzo mocniejsze i to wszystko.. ja mialam miec 2 prpby z oxy i jak nie podziala to CC ale samo podzialalo a oxy to wspomogla!:-)

dokladnie nie ma sie czego bac,ja mialam jednego dnia probe a drugiego juz pelna kroplowke z oxy:) i w nocy urodzilam.ona przyspiesza akcje porodowa.czasmi od razu nie pomaga,u mnie w szputalu co 2 dzien daja kroplowke i jak kilka pomoze to cc:)
 
hej. ja nadal nie rozpakowana. 40 tydzień i 4 dzień :( kompletnie nic się nie dzieje, żadnych skurczy, a jeszcze tak gorąco, w mieszkaniu mam saune więc co chwilę słabo mi się robi, ehhhh jak długo jeszcze? w czwartek idę do mojego gina ciekawe czy coś się ruszyło wogóle.
 
niestety bedzie co raz bardziej bolec. Ale moze warto odwiedzic lekarza bo moze rozwarcie sie zrobilo:) mnie bolalo mocno do 4 cm rozwarcia,ale to nie byly regularne skurcze,a po 4 to masakra,nie bylam w stanie sie ruszyc jak mialam skurcz,doslownie szytywnialam,a jak polozna badala podczas skurczu to masakra:(

U lekarza byłam tydzień temu, była jedynie skrócona i miękka szyjka, do tego skurcze... dlatego tak jak pisałam zostałam na 2 dni w szpitalu, następną wizytę mam dopiero 22 lipca (nie wiem dlaczego tak późno skoro drugi termin mam na 23...) Na razie poczekam i zobaczę, a jak zacznie się poród to trudno, dziecko donoszone więc może się rodzić:-p
 
reklama
U lekarza byłam tydzień temu, była jedynie skrócona i miękka szyjka, do tego skurcze... dlatego tak jak pisałam zostałam na 2 dni w szpitalu, następną wizytę mam dopiero 22 lipca (nie wiem dlaczego tak późno skoro drugi termin mam na 23...) Na razie poczekam i zobaczę, a jak zacznie się poród to trudno, dziecko donoszone więc może się rodzić:-p

dokladnie teraz to mozesz juz rodzic:) dawaj znac jak cos by sie rozkrecilo:)
 
Do góry