reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
a co to za przesąd...? ja nic nie miałam z objawów. w sumie to długo nie wiedziałam że w ciąży jestem bo w 7 tyg się dowiedziałam. nic mnie nie mdliło. dopiero pod koniec ciąży zgaga mnie dorwała jak spać szłam ale już od miesiąca jej nie ma. ogólnie to dość tak tą ciążę przeszłam ale nie podoba mi się ten stan :/
 
mi tez zdecydowanie sie nie podoba i wszyscy mowia ze "dobrze mi w ciazy" ale ja sie w niej zle czuje.po porodzie wkladka mirena i nigdy wiecej nie chce juz dzieci ;)) to bedzie moim oczkiem w glowie i na tym koniec:)
 
No i DUPA u mnie!!! Mąż odmówił pomocy przy przyśpieszaniu bo się boi...bo Dzidzia już duża...bo mam rozwarcie...bo szyjka obniżona... :baffled: Pieprzę już to,zmuszać go nie chcę. Jedziemy zaraz na zakupy to poprawię sobie humor :-)
A co do objawów z początku ciąży-ja rzygałam w 2 i 3 miesiącu! Ale tak naprawdę,a nie jakieś tam poranne nudności-moje akcje zaczynały się rano,a kończyły przed północą...schudłam 4 kg przez to na początku...W pewnym momencie musiałam brać na to rzyganie czopki...bo bym się wykończyła. A zgagę mam i nie mam-tak na zmianę. Jest tydzień taki,że na "Rennie" lecę,a w następny mam spokój...:confused: Zgaga pojawiać się zaczęła gdzieś ok.5 miesiąca. W 6,7 był spokój i od dwóch miesięcy znowu mam jej nawrót...Też słyszałam o włoskach na główce i związaną z tym zgagą właśnie-no zobaczymy czy u mnie się sprawdzi :-p Ok,spadamy!
 
moje bedzie chyba łyse :-D bo ja zgagi wogole nie mialam :) a niech bedzie sobie łysa tylko niech sie juz urodzi i zaszczyci wszystkich swoja obecnoscia bo jak jeszcze ktos zadzwoni i spyta czy juz urodzilam to sie z nim normalnie pokloce...juz wszedzie sie mnie o to pytaja nawet w sklepie
 
a co to za przesąd...? ja nic nie miałam z objawów. w sumie to długo nie wiedziałam że w ciąży jestem bo w 7 tyg się dowiedziałam. nic mnie nie mdliło. dopiero pod koniec ciąży zgaga mnie dorwała jak spać szłam ale już od miesiąca jej nie ma. ogólnie to dość tak tą ciążę przeszłam ale nie podoba mi się ten stan :/

mowia ze jak masz ageg w ciazy mocną to dziecko urodzi sie z wloskami na glowce.. u mnie sie sprawdzilo ale przeciez wiadomo ze w ciazy zoladek jest wyzej bo dzidzia sobie swoje miejsce robi stad zgag no ale niektorzy jej nie maja.

ja mialam zgage od polowy ciazy juz do samego konca niestety! tak palilo mnie ze nie moglam wytrzymac.. o ciazy dowiedzialam sie w 8tyg i 3 dniu bo nie przypuszczalam gdyz bralam tabletki anty... hihi
no ale wczesneij mialam wymioty a to mojepierwsze tabsy i nie wiedzialam ze to moze miec wplyw..... pozatym akurat mialam przerwe w tabsach jak z mezem sobie pwoiezielismy ze chcemy bobaska.. od razu sie udalo hehe

no i to bylotak ze mialam wymioty i inne dolegliwosci pojechalam dolekarza od razu badali mnie pod katem wyrostka ale jednak nie to wiec pewnie grypa zoladkowa... dostlam leki i pojechalam do domu ale nie przechodzilo i biorac prysznic zobaczylam rozstepy na piesiach poslalam meza po test... i wyszly 2 piekne krechy! a na drugi dzien wizyta u gina i potwierdzilo sie:)
 
Ostatnia edycja:
a ty misiaszek masz dzisiaj termin;)) pewnie zlapie Cie nagle i nagle cala akcja sie zacznie...a ja moze ostatnia urodze bo los dla mnie nie zbyt laskawy xD
 
moje bedzie chyba łyse :-D bo ja zgagi wogole nie mialam :) a niech bedzie sobie łysa tylko niech sie juz urodzi i zaszczyci wszystkich swoja obecnoscia bo jak jeszcze ktos zadzwoni i spyta czy juz urodzilam to sie z nim normalnie pokloce...juz wszedzie sie mnie o to pytaja nawet w sklepie

a ta znow swoje o porodzie! na co bym nie zmienila tematu i takdo niego powrocisz!!!!
w dupe dostaniesz!!!!!!!
 
a o czym ja mam myslec jak 2 dni po terminie jestem:-D :D z reszta chcialam to napisac bo mam taki okropny dzien ze ide gnić w łóżku i odwiedze was jak mi sie pojawia odlezyny;D a wy sobie tu gadajcie o zgagach hihi;-)buziaki
 
reklama
dziewczyny odeszla reszta czopa !! najpierw pelno ,naprawde duzo brazowej wydzieliny a 4 minuty pozniej 3cm korek z krwia !!:)) brzuch mnie boli jak na okres ! blagam powiedzcie ze cos sie zaczyna i ze dzis w nocy poloza mi moja kruszynke na brzuszku?:D::DD
 
Do góry