reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta:-) grudzień 2010 :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
to widze ze juz szalejecie ja jeszcze nie mam choinki i marzy mi sie w tym roku prawdziwa juz wszystkich w domu przekonuje ze chce aby mi ladnie pachnialo P powiedzial ze kupimy wiec 3mam go za slowo i zobaczymy za jakies 22dni co z tego wyjdzie:p
 
Ja bede dekorowac dom przed mikołajkami tj w weekend ,moze jeszcze nie choinke ale inne ''pierdołki'' poustawiam;)
 
heh my mieszkamy we dwójke na dwupiętrowym flacie jakieś 100m2 bedzie razem a i tak kiepsko ze zmieszczeniem sie było :D hjehje wczoraj sie kiepsko czułam z łóżka nie wstawałam ale dzisiaj już na pewno zrobie zdjęcie :)
 
Rozczochrana czekam z niecierpliwością na te obiecane fotki ;) A Ty ubrałaś już żywą czy sztuczną choinkę?? Bo jak żywą to Ci igły do świąt wszystkie polecą ;) Ale absolutnie Cię rozumiem - sama przeglądam i przekładam ozdoby w kółko jak by dzięki temu szybciej święta mialy przyjść ;) Hahahaha ;)
 
Malinka trzeba przeciez chociaz oczy nacieszyc;)
Rozczochrana ja Cie podziwiam za ta siłe i chec po tym wszystkim:)dzielna babka z Ciebie,trzymaj sie mocno:)
 
no dziewczyny psycholog robi swoje jednak.. na początku nie chciałam nawet o tym słyszeć ale teraz wiem że to była słuszna decyzja żeby do niego pójść... jedyna osoba która tak naprawde mnie nie pociesza... świetna sprawa...

a teraz obiecana choinka :) sztuczna bo by mi poopadały igły do świąt :) malina hehe
IMG_9404chuinka.jpg

ps. to tez byl pomysl psychologa zebym dalej w tym forum uczestniczyła... podobno ma mi to pomóc w jakiś sposób pogodzić sie z tym wszystkim ... w sumie ma racje bo sobie tu zagladam patrze na wasze brzuszki i zdjecia z usg i jestem z Wami wszystkimi całym sercem i to co tu sie dzieje napawa mnie nadzieją że ja też kiedyś bede miała maleństwo ... życie sie toczy tak jak sie toczy i na niektóre rzeczy nie mamy wpływu... tak jak na utrate kogoś bardzo bliskiego na przykład... to jest bolesne ale buduje w nas siłe na przyszłość...

UWIELBIAM MOJEGO PSYCHOLOGA :D
 
Ostatnia edycja:
rozczochrana przepiękna choinka i do tego ten kominek - mmm, rozmarzyłam się. Może ja tez kiedyś będę taki mieć.
A psycholog faktycznie mądry człowiek, przydaje się, wiem coś o tym, bo nerwus ze mnie :)
 
reklama
Rozczochrana piekna choinka i piekny kominek i wogole wszystko piekne,super:)
Ciesze sie ze tak dobrze sobie radzisz i ze trafiłas na tak swietnego psychologa i zagladaj do nas,buzka:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry