reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Kochany Aniołku gdybyś się urodził o czasie dziś obchodziłbyś swoje drugie urodziny... i znów jak rok temu byłyby balony, tort, prezenty a nie ma nic... Twoja siostrzyczka w tym roku rozjaśniła swym uśmiechem ten dzień. W pewnym momencie popatrzyła na mnie i tak mocno się uśmiechnęła - wiedziałam kochanie, że Ty ją o to poprosiłeś jak jeszcze byliście razem w niebie, bo to Ty ją do mnie zesłałeś.
Wszystkiego Najlepszego Skarbie, mam nadzieję, że szczęśliwie spędziłeś swoje święto tam w niebie!

Kocham Cię Aniołku i codziennie pamiętam!

[*]
 
Odliczam dni...
Ile już byłbyś
ile radości
ile nie przespanych nocy..?
Czy smutna twa twarz
czy płaczliwa
Czy uśmiechnięta i radosna?
Zadumany byłbyś
mały człowieku
Tyle radości nam dałeś
choć przez chwile
Tyle dni z tak wielu lat
Próbuję czerpać
choć smutek mnie przygniata
próbuję wracać
choć radość przysłaniają mi chmury
I tylko tęsknię.
Kiedy wrócisz?
I tylko wołam.
Wróć!
Czy słyszysz moje wołanie?
Czy inne sprawy miotają się
w twej główce?
Czy wrócisz?
Tam ci lepiej?
Zastępy aniołów zabawiają cię.
Czy wśród tych śmiechów
słyszysz moje wołanie?
Czy czujesz jak bije me tęskniące serce?
Czy wyciągasz do mnie rączki?
 
[*] dla Ciebie mój kochany syneczku Michałku. Nie ma Cię z nami 3 miesiące....tak bardzo mi Ciebie brakuje...
 
reklama
Do góry