reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

dla ciebie moj mały (*) pamiętamy o towibie

a ciebiemiśkka zapraszam na watek główny ciąza po poronieniu, sa tam dziewczyny które albo sie staraja albo dopiero czekaja na pierwszą @ po poronieniu albo już sa w ciązy i razem z resztą dziewczyn próbują pokonac stresy.. mi tez w tej chwili pomagają
 
reklama
Dla Ciebie Aniolku zapalam swiatelko
[*] to juz rok bez Ciebie ....dla Twojego brata lub siostry
[*] KOCHAM WAS ...TAK BARDZO MI WAS BRAKUJE ....

DLA WSZYSTKICH ANIOLKOW
[*]
 
Byłaś jak Anioł już na ziemi,
Taniec unosił cię skrzydłami,
Dla nas czas
radość w smutek zmienił,
Ty tańczysz w niebie z Aniołami


(*)..............:-(
 
Dzis Wasze święto kochane Maleństwa...tak bardzo tęsknie....
 

Załączniki

  • swie_swieccki.jpg
    swie_swieccki.jpg
    1,2 KB · Wyświetleń: 80
wszystkie tęsknimy Agnieszko. Ja dałabym sobie rękę obciąć że w wigilię będziemy w trójeczkę... że dziadkowie będą szaleć na punkcie wnuczki... dziś zaniosłam kwiatuszki mojemu maleństwu -to Jej dzień.
Wszystkim Aniołkom zapalam światełka (*) a mamusiom życzę spokoju
 
Jedyne co mogę dla Ciebie dziś zrobić to zapalić małe światełko (*) i powiedzieć Ci ,że próbuje być silna chociaż nie zawsze mi to wychodzi ale walczę dla Ciebie.... Kocham Cię... Mamusia
 
reklama
Minęło już 5 miesięcy odkąd od nas odszedłeś Syneczku...
Nie ma tylu łez, żeby ich starczyło na opłakanie Twojej śmierci...
Czas nie goi ran...
Kochamy Cię Mikołaj.
 
Do góry