reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

[*] Dla naszego Aniołka, którego straciliśmy w 6 t.c. Bardzo tęsknimy i żałujemy, że nie było nam dane Cię poznać.
 
reklama
za mojego aniołka któremu staneło serduszko w 7tc. mama i twój brat bliźniak zawsze będą cie mieli w swoich serduszkach :(
 
"Moje oczy zdradzają cierpienie,bo tylko one widziały jak rodziło się i umierało moje marzenie" Kochamy Cie nasz Aniołku na zawsze pozostaniesz w naszym sercach....Tęsknimy i nigdy niezapomnimy o Tobie Grzesiu!!!23tc
[*]21.08.2008 mamusia i tatuś
 
powoli mija 5 miesiąc odkąd cie nie ma wśród nas(*) tak bardzo tęsknię... czekam aż znowu sie pojawisz maluszku
 
Wierze ze jestes ze gdzies tam istniejesz i ze rozumiesz dlaczego...Wierze ze nic sie nie dzieje bez celu tyle spotkalo nas zlego....Zyje nadzieja ze znow sie spotkamy i wtedy swiatu wybacze...Zyje nadzieja ze nie brak ci mamy nie moge myslec inaczej...Tak nie wiele czasu bylo nam dane..Tak jakby nuty twoich melodi raz tylko byly zagrane...Lecz ja nauczylam sie ich na pamiec i bede je nucic...Czasem tylko moj glos sie zalamie...bo wiem ze nie mozesz wrocic:":)no::no:MIJA DZIEWIEC MIESIECY OD CHWILI GDY UMARLES GRZESIU...KOCHAMY CIE I TESKNIMY ZA TOBA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYM SERCACH II NASZEJ PAMIECI!!!!TAK TRUDNE JEST ZYCIE BEZ CIEBIE KOCHAMY ANIOŁKU
[*]mamusia i tatus Dla wszystkich Aniołkow
[*]
 
Kochany Aniołku....to juz rok...a ja nadal to wszystko bardzo przezywam...tak bardzo mi Ciebie brakuje.....proszę zaopiekuj sie swoim braciszkiem/siostrzyczką....jestescie teraz pewnie razem i biegacie po chmurkach mam nadzieje,ze jest Wam tam dobrze....tak bardzo Was pragnęłam....tak bardzo Was kocham....mam Was w serduszku i nigdy nigdy nie zapomnę......
Moje kochane Skarbeńki.....


Niech Wam się przyśni Ziemia,
Droga do domu, latem
W słońcu skąpane drzewa,
Świergot ptasi nad światem.
Śnijcie w pelargoniach dom,
Wysmukłe malwy pod oknem,
Zapach skoszonych łąk,
Dwie wierzby w polu samotne.
A wiosną rozkwitnie wszystko,
Odkryjecie fiołka na śniegu,
Pokażę Wam meszek na listku,
Sarnę zobaczycie w biegu...
Jesienią z kasztanów ludki
Robić będziecie razem
Śnijcie o nas, Skarby Malutkie
W Twym niebie nad naszym światem......
 
reklama
Do góry