reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama

[*]
[*] dla mojego najdroższego "Kajetanka", który odszedł 08.11.2007 r. w 8tc i malutkiej "Zosi" - 08.03.2008 r. 5tc
 
[*]- 23.03.2007r. (minął rok) - dla Ciebie Kochanie. Aniołku zawsze będę Cię pamiętać!!!
 
To pierwsze święta bez ciebie Filipku.Jest tak pusto i smutno.Zawsze będziemy pamiętać.Kochamy Cię
[*]
[*]
 
światełka dla moich aniołków!!! + 25 czerwiec 2005 (12tc) i + 17 sierpień 2007 (12tc). mamusia i tatuś bardzo was kochają!!!!!!!!!!! i nigdy o was nie zapomną!!:-( tak bardzo was nam brakuje!!!!!!!
 
Dziś 6 rocznica od kiedy Cię nie ma Kubusiu!
b525f91aa662da90.jpg

O Jakubie

Kiedy staniesz nad moją mogiłą,
Zatrzymaj się chwilę.
Miej odwagę posłuchać szelestu liści,
Które przypomną Ci, że jest Bóg.

On dał mi życie.
Jak ty, byłem młody
I tak bardzo chciałem kochać.
Wydawało się, że wszystko jest możliwe.

Nagle zerwał się wicher,
Chłód poczułem choroby...
Rodzice próbowali ratować mnie,
Serce było niespokojne jak ptak.

Kolejny długi wieczór
I zbyt krótki oddech...
Ktoś ujął mnie za rękę,
Poznałem Go - top był Bóg...

Ks. Lucjan Szczepaniak

-----------------------------------------------------------------------
 
Dziś miałbyś Filipku trzy miesiące.Jest tak bardzo pusto bez ciebie!Strasznie mocno tęsknimy!Zawsze będziemy Cię Kochać!Mamusia i tatuś
[*]
[*]
 
reklama
Wstawiam tutaj już drugą świeczkę dla następnego maleństwa, które odeszlo odemnie tak szybko.........................Mario Krystyno, kochanie wiem że jesteś przy mnie!!! Kocham Cię z całego serduszka, ale niestety musiałyśmy się tak strasznie szybko rozstać.............
(*) (*) (*)
 
Do góry