reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny mam pytanko. Jeżeli jest tygodniowa rozbieżność między data porodu wg USG prenatalnego, a data miesiączki to na którą datę patrzą lekarze?
 
Dziewczyny mam pytanko. Jeżeli jest tygodniowa rozbieżność między data porodu wg USG prenatalnego, a data miesiączki to na którą datę patrzą lekarze?
chyba zależy od lekarza. Byłam teraz na pierwszej wizycie w PL i lekarz wpisał datę z miesiączki (chociaż ja wiem dokładnie że to data z USG pokrywa się z datą poczęcia, a nie data miesiączki ;) i mówiłam mu o tym) i pomiary przez to wyszły już dosyć mocno poniżej średniej... Więc ja nadal traktuję datę z USG jako wiążącą, jak to potem będzie wyglądało już w okolicach terminu porodu, to zobaczę. Na pewno się nie zgodzę zbyt wcześnie na wywoływanie.
 
Witam mamusie😊😊 U nas 29 tydz. Termin na 9.01.2021 😁 W brzuszku Antoś 🥰🥰 Martwi mnie,że mam mały brzuszek 🤨 Dołączam zdjęcie. Pokazcie swoje 🙂🙂🙂🙂
Brzuszek śliczny i wcale nie jest taki mały 🙂
IMG_20201018_183003_HHT.jpg

Mój 30 tydzień ❤️
 
Dziewczyny mam pytanko. Jeżeli jest tygodniowa rozbieżność między data porodu wg USG prenatalnego, a data miesiączki to na którą datę patrzą lekarze?
Wydaje mi się że patrzą na datę z om, a tylko w przypadku kiedy nie znasz lub nie jesteś pewna daty om to patrzą na datę z USG. Kiedyś tak przynajmniej było. U mnie różnica jest 1 dzień więc nie wiem jak to w praktyce wygląda.
 
reklama
Wydaje mi się że patrzą na datę z om, a tylko w przypadku kiedy nie znasz lub nie jesteś pewna daty om to patrzą na datę z USG. Kiedyś tak przynajmniej było. U mnie różnica jest 1 dzień więc nie wiem jak to w praktyce wygląda.
Trochę tak jest, do tygodnia różnicy mniej więcej patrzą na om, ale są dziewczyny z mega nie regularnymi cyklami np. trwającymi 40-60dni i wtedy to już tylko z usg jest sens.
 
Do góry