reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
A jaki problem jest z wymazami na oddział musialam sie wczoraj prosic by mi zrobili i od pokoju do pokoju wysylali,bo lekarz powiedzial ze mam ciagle nie jezdzic tyle km bo to wcale nie jest dobre a brzuch mam ogromny.
 
A czemu tak szybko chcą rozwiązać? Cos Ci mówili? Bo zawsze jeszcze trochę przytrzymują żeby jak najdłużej. A ile już córeczki ważą?
Dowiem sie w szpitalu,ale ostatnio juz mialy kolo 700 g.bo rozwiazuja tak jak przy trojaczej szczegolnie ze byly blizniaki jednojajowe a ja juz 2 miesiace chodze z tym martwym i to wcale obojetne nie jest.ja sie coraz gorzej czuje krocze to mi rozrywa nie moge spać.
 
reklama
Do góry