reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja dzisiaj mam nadprogramową wizytę... Zobaczyłam na bieliźnie brązową plamkę i myślałam że na zawał zejdę, więc od razu telefon do lekarza i w ciągu godziny siedzę już pod gabinetem... super że mnie przyjmie... Więcej już nie było żadnych plamień, wiem że to normalne w pierszym trymestrze, ale umieram że strachu, zaraz tu zejdę normalnie... Jeszcze w tej maseczce to jak w ogóle mi słabo, do tego nerwy:-( trzymajcie kciuki :-( :-( a pisałam, że dzisiaj że jakoś dziwnie dobrze czułam...
będzie dobrze innej opcji nie ma!
 
reklama
No tak masz rację. Albo tylko fundusz ale nie jeden tylko kilka tak jak tu, masz różne ubezpieczenia i oni dbają o pacjentów właśnie jak o klientów bo jak ktoś odchodzi to tracą... dla mnie to jakaś pomyłka NFZ plus prywatne gabinety. Wogole NFZ już dawno przestał pełnić swoją powinność niestety. Składki idą od każdego przecież to nie jest zrozumiałe.

Dokładnie. Jeśli pracujesz na etacie i prowadzisz firmę to płacisz nawet podwójnie ;).

Wraca się z tęsknoty, na obczyźnie zawsze czujesz się trochę obco ja jak jadę do Polski to wracam do domu ale mentalność i podejście zmieniło mi się na tyle, że nie wiem czy potrafiłabym tak żyć znowu w pl. Nie wiem jak to wytłumaczyć...W Polsce jak idziesz gdzieś coś załatwić to nie ma titu titu wchodzisz i musisz sprawiać wrażenie, że bez tego nie wyjdziesz inaczej Cię zjedzą, trzeba być twardym, ja trochę zmiękłam przez to tutaj wszyscy są dla siebie mili, ludzie mają przyjazny ton (zwykle) jest tak inaczej. Te panie w urzędach w pl itd... policja wobec obywateli, nie wiem mam wrażenie, że wręcz ludzie ludziom wilkiem. Polak Polakowi wilkiem. Dużo uogolniam w moim poście ale tylko dlatego żeby uwydatnic cechy o które mi chodzi. Mówię mama idę załatwić coś w urzędzie albo napisze e-mail albo zadzwonię cokolwiek zawsze jest jakieś rozwiązanie i zawsze dostaje odpowiedź. Moja mama mówi o nie znowu muszę iść do urzędu...... pol dnia zmarnować.....itd itp. W chwilach tęsknoty mam ochotę rzucić to wszystko i wrócić mimo wszystko ale Ci co wracają mówią, w większości że żałują...i bądź tu człowieku mądry :D
Szczerze nic dodać nic ująć. Chociaż teraz dzięki profilowi zaufanemu można dużo spraw urzędowych załatwić online
 
Normalka,hashimoto :)
Anty tpo bedzie podwyzszone i to sporo.
Ja juz choruje 10 lat.
A euthyrox biore 175,Ty masz jeszcze lagodna forme,spoko.
Kochana, to się nazywa Hashimoto, bardzo dużo kobiet to ma. Niestety ale będziesz musiała przyjmować letrox całe życie ale da się z tym żyć :) z dzidzią też będzie wszystko ok.
Gdyby powiedział, że to Hashimoto a nie jakieś autoimmunologiczne zapalenie tarczycy to ta nazwa trochę by mnie nakierowała 😋 wiem ze duzo kobiet się z tym zmaga, troszkę mnie to pociesza. Czyli znowu muszę wrzucić na luz i cierpliwie czekać na wizytę u ginekologa 😁
 
Ja dzisiaj mam nadprogramową wizytę... Zobaczyłam na bieliźnie brązową plamkę i myślałam że na zawał zejdę, więc od razu telefon do lekarza i w ciągu godziny siedzę już pod gabinetem... super że mnie przyjmie... Więcej już nie było żadnych plamień, wiem że to normalne w pierszym trymestrze, ale umieram że strachu, zaraz tu zejdę normalnie... Jeszcze w tej maseczce to jak w ogóle mi słabo, do tego nerwy:-( trzymajcie kciuki :-( :-( a pisałam, że dzisiaj że jakoś dziwnie dobrze czułam...
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Skonsultujesz to z lekarzem i wszystko będzie jasne. Ja też raz spanikowałam ale na szczęście wizyta u lekarza mnie uspokoiła.
 
Ja dzisiaj mam nadprogramową wizytę... Zobaczyłam na bieliźnie brązową plamkę i myślałam że na zawał zejdę, więc od razu telefon do lekarza i w ciągu godziny siedzę już pod gabinetem... super że mnie przyjmie... Więcej już nie było żadnych plamień, wiem że to normalne w pierszym trymestrze, ale umieram że strachu, zaraz tu zejdę normalnie... Jeszcze w tej maseczce to jak w ogóle mi słabo, do tego nerwy:-( trzymajcie kciuki :-( :-( a pisałam, że dzisiaj że jakoś dziwnie dobrze czułam...
Na pewno wszystko jest dobrze, dawaj znac zaraz po ;)
 
Wróciłam właśnie od endokrynologa i jestem trochę zmartwiona 😔 oprócz niedoczynnosci ciazowej mam wysokie anty TPO, zrozumiałam to tak że przeciwciała atakują tą tarczycę i lekarz powiedział że prędzej czy później przestanie ona działać. Martwię się teraz czy ma to jakiś wpływ na ciążę i czy dzidziuś jest bezpieczny 😔 któraś z Was oznaczała sobie anty TPO? U mnie jest to autoimmunologiczne zapalenie tarczycy 🤷‍♀️ Letrox 50 zwiększył mi na 75, 11 sierpnia mam telewizytę i kontrolę wyników tsh
Tak ja mam podwyższone anty tpo i tg i moje obydwie Panie doktor wdrożyły mi w tej ciąży profilaktycznie encorton
 
Ja dzisiaj mam nadprogramową wizytę... Zobaczyłam na bieliźnie brązową plamkę i myślałam że na zawał zejdę, więc od razu telefon do lekarza i w ciągu godziny siedzę już pod gabinetem... super że mnie przyjmie... Więcej już nie było żadnych plamień, wiem że to normalne w pierszym trymestrze, ale umieram że strachu, zaraz tu zejdę normalnie... Jeszcze w tej maseczce to jak w ogóle mi słabo, do tego nerwy:-( trzymajcie kciuki :-( :-( a pisałam, że dzisiaj że jakoś dziwnie dobrze czułam...
Trzymam kciuki 😉
 
reklama
Dziękuję dziewczyny.
Nigdy wcześniej nie było pozytywnej bety. Nawet po procedurach in vitro.
A teraz naprawdę cud. Już odpuściłam, nie wierzyłam.
Witam, gratuluję i wierzę, że wszystkie w tym składzie dotrwamy do stycznia [emoji3590][emoji4]
Dziewczyny Wy bierzecie w 1 trym. paracetamol czasami? Łapie mnie ból głowy jak się rozwinie w migrene to po mnie. Koleżanka mówi, że nie powinnam NIC brać teraz ale ona nie ma dzieci którymi trzeba się zając z drugiej strony nie chce zaszkodzić. Więc pytam Was bo ten sam etap
Ogólnie można leki z paracetamolem, a właśnie najlepiej sam czysty paracetamol [emoji4] działa też APAP, choć bodajże jest z kofeina, amerykański Tylenol i tyle znam [emoji16]
Ja mam euthyrox 75
Piona! Ja tak samo i właśnie sobie uświadomiłam, że niedługo powinnam mieć wizytę u endo, na którą zapomniałam się zapisać [emoji85]
 
Do góry