reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja wczesniej tez słyszałam, ze szkodliwy wiec mnie nie dziwi, ze Was tak uczono ;) Moja lekarka cytowała mi ciekawe badania, sama poszperałam i okazuje się, ze sam acyklowir nawet w kremie (zovirax) nie zrobi krzywdy dzidziusiowi ;) To taka ciekawostka, ale nawet nie wszyscy lekarze o tym wiedza ;)
Potwierdzam. Lekarze kliniczni zgodnie stosują acyklowir u kobiet w ciąży w przypadku pojawienia się opryszczki.
 
reklama
Jak tam Wasze maluszki? Jak się rozwijają? Obserwujecie już pierwsze uśmiechy? :)
U mnie wczoraj już pierwsze świadome uśmiechy. Tak to młody ciemnienieucha i łojotokowe zapalenie skóry ktoś ma skórne problemy? Położna go widziała i i mówi dieta zero mleka jajek truskawek cytrusów ale i tak poszłam z nim do lekarza i ona mówi emolienty i dieta zero mleka cytrusów ale miał bilans jeszcze i w końcu normalny lekarz mówi żadnej diety ma pani normalnie jeść dała mu masc i kazała wyczesywać oliwka i zero emolientow i jest lepiej.

Podobno thermomix z Lidla jest dobry i dużo ma przepisów.
 
Do góry