reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ogólnie to od środy leżała na patologii ciąży bo zaczęło mi ciśnienie skakać i kwas moczowy miałam powyżej normy. KTG wychodziły dobrze więc była obserwacja ciśnienia i powtarzanie badań w niedzielę zapadła decyzja o wywowaniu porodu. W niedzielę wieczorem miałam założony cewnik rano usunęli rozwarcie na 3 cm. Połączyli oxytocyne i 1,5 godziny później córeczka była już na świecie.
Gratulacje [emoji846] Dużo zdrowia dla Was obu [emoji846]
 
reklama
U nas 38 i 3 dzień wczoraj byłam u lekarza na ostatniej wizycie bo 01.01.2021 mam umówiona cc. Powiedział że mam leżeć. Młoda waży 3200-3300 i już nie przybiera na wadze więc już chyba gotowa na wyjście 😚
 
reklama
Ja sie też pochwalę. Po stresie wywołanym ryzykiem hipotrofii Mała odbiła!:) akurat zaczelam sie oswajac z myślą o malym kurczaczku i jego konsekwencjach a tu na wczorajszej wizycie uslyszalam, ze mamy juz 2,5kg:)) czyli Mloda w 2 tyg przybrala ponad 0,5kg:)) jestem z niej dumna! Lekarz niedowierzal i dwa razy mierzył. Wyniki byly bardzo zbliżone, wpisal mi niższą mase, ale to nadal ponad 2,5:) dodal, ze mial bardzo dobre warunki do mierzenia, bo dziecko sie idealnie ustawilo do badania. Do tego AFI sie poprawilo:) wszystko wraca na dobre tory:) najlepszy prezent na swieta:)
Swoją drogą, mam już sporadycznie takie bóle jakie czulam przy pierwszym porodzie, szyjka miękka i 1 palec rozwarcia, glowka nisko. Wiec chyba zaczynamy odliczanie;)
 
Do góry