reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja wymiotuje ale juz mniej po witaminach odrazu wc a zelazo mi szkodzi w tabl wystarczająco bez tego mam zaparcia i bol jelit bralam w 1 trymestrze kwas foliowy na recepte .
Mi lekarz nie chce narazie przepisać żelaza, bo mówi, że za wcześnie, ale udaje mi się dieta i czasami chlorella i jakoś ta anemia nie jest jakaś duża. W ogóle polecam chlorellę bo ma dużo kwasu foliowego i żelaza, a mozna i w tabletkach i do napoju np dodac jak jest w formie proszku.
 
Moj mowi ze do końca 1 trym.ja juz jestem w 2 nie biore tego co mi szkodzi organizm wie lepiej co potrzebne po co mam brac cos po czym wymiotuje.wole jesc sałatki
Może źle reagujesz na którąś substancję powlekającą lub wypełniacz, ja mam tak z niektórymi kapsułkami nawet bez ciąży, że mi po nich nie dobrze, po prostu wybieram wtedy inne. Jak dasz radę zjeść to wiadomo, że lepiej niż łykać tabletki, ale pamiętałam, że masz właśnie i mdłości i biegunki dlatego dla mnie jakieś zabezpieczenie w formie witamin to taki wentyl bezpieczeństwa...
 
reklama
Do góry