reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Tak myślałam. Większości rzeczy na które am ochotę nie można. Z tego co mi odchodzi i można nie licząc owoców i warzyw- to tylko nabial głównie żółty ser i twaróg.. Od mięsa mnie totalnie odpycha...
Niektórzy upierają się, że jedli i wszystko ok, ale osobiście wolę nie ryzykować, szczególnie na tym etapie jeszcze ☺ A podobno nawet pieczonej nie można jeść ani w ciąży, ani karmiąc piersią - makrela jak i tuńczyk np ma mnóstwo rtęci. Przy wędzonej jeszcze możliwość listeriozy.
Niby nie można się dać zwariować, no ale😁... Też już mało co jem oprócz warzyw owoców i nabiału no i słodyczy oczywiście, za którymi normalnie nie przepadam🤪 Na mięso tak samo patrzeć nie mogę...
Może wszamaj sobie któreś z dozwolonych ryb jak lubisz ☺
 
Niektórzy upierają się, że jedli i wszystko ok, ale osobiście wolę nie ryzykować, szczególnie na tym etapie jeszcze ☺ A podobno nawet pieczonej nie można jeść ani w ciąży, ani karmiąc piersią - makrela jak i tuńczyk np ma mnóstwo rtęci. Przy wędzonej jeszcze możliwość listeriozy.
Niby nie można się dać zwariować, no ale😁... Też już mało co jem oprócz warzyw owoców i nabiału no i słodyczy oczywiście, za którymi normalnie nie przepadam🤪 Na mięso tak samo patrzeć nie mogę...
Może wszamaj sobie któreś z dozwolonych ryb jak lubisz ☺
Ja akurat na słodycze nie mam ochoty raczej na kwaśne. Miałam dziś rybę na parze na obiad ale wolę wędzone.. No cóż nie będę ryzykować..
 
Wiesz ponad 50 dziewczyn najpierw wyraziło chęć pisania na prywatnym, wydawało mi się, że taki ruch tam będzie, bo część miała ogromne obawy pisania na publicznym. A okazuje się, że znowu tylko te same osoby się wypowiadają a reszta milczy. No nic zobaczymy jak to będzie dalej z tym prywatnym.
Bo te co piszą są na publicznym ha ha
 
Nie masz, bo wtedy nie minęły Ci 2 tyg. więc nic nie dostałaś. W niedzielę wyślę wiadomość do adminki.
Jak jeszcze komuś strzelą 2 tyg do niedzieli niech pisze do mnie wiadomość prywatną, bo ja nie czytam wszystkich postów więc mogę Was nie zauważyć
Ja nie wiem kiedy mi strzela, ale jak orzyjmiecie to bedzie milo. A jak nie to plakac tez nie będę. Bede pisala trudno.
 
Ja mam Gaję i nigdy bym nie zmienila, Maja mocno oklepane wiec jak bedzie dziewczynka to bedzie Kaja.
Może i oklepane ale jak mi się coś podoba to mi nie przeszkadza😊widac piękne imię skoro tak dużo osób je wybiera😉jak będzie druga córa to Gaja lub Helena-mi akurat Kaja mniej się podoba
 
reklama
Do góry