reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny a ja dziś odebrałam wyniki badań co rano robiłam i jakoś zaczynam się martwić bo nie które wyszły źle 😞 szczególnie cukier 🤦‍♀️jutro wizyta a ja jak nigdy dziś panikuj czy w wszystko ok
Woow ale cukier. Nie jadłaś dzień wcześniej dużej dawki słodyczy. Czeka Cię krzywa na dniach pewnie. I jeśli wynik się potwierdzi to niestety ale cukrzyca ciążowa
 
reklama
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
A powiedz mi, przynosił listonosz czy trzeba złożyć jakiś wniosek żeby na konto przelewali.
Patrzyłam na stronie zusu ale nic tam nie mogę znaleźć

Jestem po wypadku w pracy więc troszkę wiem jak to jest z tym zusem. Jeśli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osob, to płaci ci za 33 dni chorobowego. Od 34 dnia przechodzisz na ZUS. Ale uwaga: nie dzieje się to z automatu! Pracodawca (płatnik składek) musi najpierw złożyć druk Z3 do zusu!! Ma to zrobić bez zbędnej zwłoki, ale z własnego doświadczenia wiem że może to trwać nawet miesiąc. Im później pracodawca złoży ten druk, to później dostaniemy wypłatę. Dokument składa się tylko raz i w nim pracodawca podaje numer konta pracownika.
 
Hej laseczki 😉 piszecie z prędkoscią światła 😁😁 gratuluje udanych wizyt i znowu córeczek przybywa 😃 czy choć jednej na dzień dzisiejszy deklaruje się synek??

Ja mam dzisiaj taki ból głowy że nic mi nie pomaga, poszłabym już spać ale syn mi nie daje i całe popołudnie gramy w planszówki. Dobrze, że do 2 jest w szkole, ale nie powiem teraz mam grzeczne dziecko, bo pierwsze dwa lata jego życia to był armagedon bo prawie wcale mi nie spał, tylko płakał z byle powodu. Ponoć jak pierwsze dokuczyło to drugie bedzie jak aniołek 🙃🙃 któraś potwierdzi?
 
Hej laseczki 😉 piszecie z prędkoscią światła 😁😁 gratuluje udanych wizyt i znowu córeczek przybywa 😃 czy choć jednej na dzień dzisiejszy deklaruje się synek??

Ja mam dzisiaj taki ból głowy że nic mi nie pomaga, poszłabym już spać ale syn mi nie daje i całe popołudnie gramy w planszówki. Dobrze, że do 2 jest w szkole, ale nie powiem teraz mam grzeczne dziecko, bo pierwsze dwa lata jego życia to był armagedon bo prawie wcale mi nie spał, tylko płakał z byle powodu. Ponoć jak pierwsze dokuczyło to drugie bedzie jak aniołek 🙃🙃 któraś potwierdzi?
podobno trzecie wychowuje się samo 😅 a tak serio to moje pierwsze grzeczne ale flegmatyk drugi łobuz straszny kupa energii
 
Dziewczyny ja juz po wizycie. Dzidzia starsza o 3 dni, czyli termin porodu z usg wychodzi na 18 stycznia. Serduszko pieknie bije, widac bylo jak sie rusza i rączki i nózki.. wzruszajacy widok:) teraz prenatalne 13 lipca a 28 lipca normalna wizyta. Cukier na czczo mialam 92, wiec dostalam skierowanie do diabetologa.
To jaki dzisiaj miałaś dzień ciąży? Bo chyba na podobnym etapie jesteśmy [emoji3059] termin mam na 16-18 [emoji4]
Laski 30stron. Jaja se robicie. Ja was nigdy nie doczytam
[emoji23] Maja rozmach s.... [emoji16]
 
Woow ale cukier. Nie jadłaś dzień wcześniej dużej dawki słodyczy. Czeka Cię krzywa na dniach pewnie. I jeśli wynik się potwierdzi to niestety ale cukrzyca ciążowa
Słodycze jem bardzo rzadko 😔 ze względu na wagę nawet nie pije napoi gazowanych głównie woda dzień w wcześniej wieczorem jadłam brzoskwinie może to miało jakiś wpływ na wynik ☹ no cóż nastawiam się psychicznie na krzywą
 
Hej laseczki 😉 piszecie z prędkoscią światła 😁😁 gratuluje udanych wizyt i znowu córeczek przybywa 😃 czy choć jednej na dzień dzisiejszy deklaruje się synek??

Ja mam dzisiaj taki ból głowy że nic mi nie pomaga, poszłabym już spać ale syn mi nie daje i całe popołudnie gramy w planszówki. Dobrze, że do 2 jest w szkole, ale nie powiem teraz mam grzeczne dziecko, bo pierwsze dwa lata jego życia to był armagedon bo prawie wcale mi nie spał, tylko płakał z byle powodu. Ponoć jak pierwsze dokuczyło to drugie bedzie jak aniołek 🙃🙃 któraś potwierdzi?
U mnie deklaruje sie jeden synek :D
 
Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję dziś wieczorem! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
JaMama1621
Patka0000
Olimpia123
Angelika22
MaagdaB
Smerfetka_em
Czarnanoc
AtenaSA
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria
Paulinad
Balbinka1991
MalinkowaMlinkowa
Anqua81
justa_w
Ola1994
D4ri4
Izkawalizka
Iwona3001
kat.
Ewa1424
Tangerine
Jagódka81
Sheila
Kocia90
Kassiula87
Kundlica
JaMama1621
Agnieszka40
Beczulinda
Jagodowa Mama

Dziewczyny te co są niby od początku, ale rzadko sie udzielają, że ja ich wcale nie kojarzę.
Uwaga zastanówcie się dobrze czy będziecie miały czas na pisanie na wątku prywatnym, bo jak to będzie wyglądało tak jak dotychczas to będziemy takie osoby usuwać z naszego grona.

Ok przejrzałam wszystko, jak kogoś nie ma na liście i mu nie odpisałam to pisać.




Tak czy siak, dziewczyny nadal uważam, że był na to czas podczas głosowania. Pytałam wtedy czy ktoś chce dodać jakiś podpunkt, czy macie inne pomysły i była cisza.
Mnie brak
 
reklama
Do góry