reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny!

Mam do Was pytanko, czy uskuteczniacie/planujecie jakaś aktywność fizyczna w ciąży ? Nie ukrywam, ze ja przed ciąża chciałam schudnąć i dość mocno wkręciłam się w treningi z Kołakowską. Trochę mi tego ruchu brakuje, chociaż staram się codziennie robić długie spacery z psem. W każdym razie myśle o zapisaniu się na basen i o rozpoczęciu jogi dla ciężarnych. Weszłam już w drugi trymestr i myśle, ze już czas najwyższy (w pierwszym się trochę bałam). Szczególnie o jodze słyszałam bardzo pozytywne opinie. Znajoma dość regularnie ćwiczyła i w ogóle nie rozcinano jej przy porodzie. Dajcie znać jakie macie przemyślenia w tym temacie! Buziaki! 😘😘😘
Też od sierpnia/września planuje się wybrać na jogę.
 
reklama
Ja właśnie jutro mam wizytę i planuje zapytać czy mogę zacząć ćwiczyć , jakoś mam schiza że duzo przybiore w ciąży🙄
Na codzień też staram się spacerować żeby mieć ciągły ruch , bo do pracy nie chodzę
To daj proszę znać co Ci lekarz doradził! Ja mam wizytę w czwartek i tez zapytam :) Mi tam o wagę specjalnie nie chodzi, ale nie chciałabym zupełnie kondycji zatracić....a same spacery chyba specjalnie nie pomogą na np. jędrność/elastyczność ciała.
 
No nie wytrzymam 😫 tak fajnie mi się spało to przylazla kocica i mnie obudziła bo przytulanek jej się zachciało no i już raczej nie zasnę ☹️

U mnie cały dzień było super, ciepło mnie dobija pomimo, że zawsze wolałam lato jak zimę to teraz zmieniam zdanie a to dopiero początki , oczywiście po drzemce znów się młodości zaczynają więc tragedia się zaczyna 😭 zrobiłam sobie herbatkę miętowa mam nadzieję że coś tam pomoże

Cieszmy się, ze będziemy rodzic zima, bo czujecie leżeć teraz na porodówce 😐

Może jakiś producent pasty wymyśli taka bez smaku, tu apel (póki forum otwarte) zlitujcie się z tą mięta, bo ja wczoraj przez pastę oddałam kanapki 🤮 😝
Są takie pasty, jak mięta Wam nie służy to jest pasta Jack n’jill bezsmakowa. Co prawda jest dla dzieci, ale lepiej myć taka przez jakiś czas niż rzygac przy każdym myciu.
Jak już któraś tu pisała może właśnie te owocowe dziecięce Wam podpasuja.
Jest jeszcze curraprox enzymatyczny zero bez mentolu ok 20zl ale jak ona smakuje to nie wiem. Innych nie widziałam na oczy ale znalazłam takie coś: Link do: Shop Dent - Sklep stomatologiczny - Sięgnij po uśmiech! ☺️
Są tez jakieś wegańskie dla kobiet w ciąży 🙂
 
Hej dziewczyny!

Mam do Was pytanko, czy uskuteczniacie/planujecie jakaś aktywność fizyczna w ciąży ? Nie ukrywam, ze ja przed ciąża chciałam schudnąć i dość mocno wkręciłam się w treningi z Kołakowską. Trochę mi tego ruchu brakuje, chociaż staram się codziennie robić długie spacery z psem. W każdym razie myśle o zapisaniu się na basen i o rozpoczęciu jogi dla ciężarnych. Weszłam już w drugi trymestr i myśle, ze już czas najwyższy (w pierwszym się trochę bałam). Szczególnie o jodze słyszałam bardzo pozytywne opinie. Znajoma dość regularnie ćwiczyła i w ogóle nie rozcinano jej przy porodzie. Dajcie znać jakie macie przemyślenia w tym temacie! Buziaki! 😘😘😘
Ja zamierzam chodzić na siłownię na zajęcia dla ciężarnych. Ginekolog powiedziała że wypisze mi zaświadczenie o tym że mogę chodzić jak przestanę wymiotować:). Wcześniej bardzo dużo jeździłam na rowerze teraz nie mogę jeździć to chciałabym robić cokolwiek.
 
Szykuje się do pracy i jest mi tak słabo że zaraz chyba padnę.. gorąco w domu niesamowicie więc kawę muszę przed domem pić i jakoś trochę lepiej mi.. nie wiem jak ja przeżyje ten tydzień..
 
Cześć i czołem! Pospalabyn jeszcze, ale syn juz na nogach niestety. Ale może i dobrze, na 7:30 jade na pobranie krwi, może z głodu nie zejde :D
Dzisiaj dużo wizyt, w tym trzy prenatalne. Trzymamy kciuki za wszystkie! ;)
Kalendarz wizyt:
29.06
@Czarnanoc 9:15 usg prenatalne;
@Patka0000 10:30 wizyta;
@Magdalena5 13:00 usg prenatalne;
@Andzia155 16:00 wizyta;
@Magdalena5 16:20 wizyta;
@Paulinad wizyta;
@Katrina666 usg prenatalne;

30.06
@D4ri4 12:30 wizyta;
@Andzia155 12:50 usg prenatalne;
@JoannaMB 16:30 usg prenatalne;
@marmolada90 16:30 wizyta;
@Annasol93 usg prenatalne;
@magda9104 wizyta;
@Renata.b2 usg;
@KajaP1992 wizyta;
@Ogorkowa usg prenatalne;
@Pawlinka82 usg prenatalne;

1.07
@Kassiula87 14:15 wizyta;
@justa_w 17:30 wizyta;
@Nika261 17:45 wizyta;
@kat. usg prenatalne;


2.07
@Mixme92 10:45 wizyta;
@M@lly wizyta;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@Mamolka1 wizyta;
@Doti365 usg prenatalne;
@mi1979 wizyta;

3.07
@Ann91 9:30 wizyta;
@Ola1994 9:45 usg prenatalne;
@Sheila 15:20 usg prenatalne;
@gruszka1007 usg prenatalne;
@Kasia. band 16:00 wizyta;

6.07
@Olimpia123 9:30 wizyta;
@Klaudiaxx 11:40 usg prenatalne;
@Sheila 15:50 wizyta;
@Kelikla usg prenatalne;
@lenaDTR wizyta;


7.07
@klucha09 9:00 wizyta;
@Ana_84 wizyta;

8.07
@D4ri4 8:00 usg prenatalne;
@Kundlica 8:20 usg prenatalne;
@Rafi99 9:30 wizyta;
@MaagdaB 9:30 wizyta;

9.07
@Zuza30 10:15 usg prenatalne;
@Beczulinda 10:45 wizyta;
@AnMil 18:30 wizyta;

10.07
@JoannaMB wizyta;
@Smerfetka_em wizyta;
@mi1979 usg prenatalne;
 
Ja mam wizytę zwykła 6.07 o 17.00. A dziś po paru dniach przerwy znowu do pracy 😢 Już mi się nie chce szczerze mówiąc. Straciłam zapał i wenę. Piszę zawodowo a tu głowa już nie ta.
 
reklama
Do góry