reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej Babeczki,

nadgoniłam trochę z porządkami:-)Ale i tak jeszcze kilka prezentów do kupienia zostało w tym króliczek dla siostry męża, ale jego dopiero w Wigilię kupimy.No i nadal pierniczki na mnie czekają:-(

Edyta
, współczuję... Pewnie następnym razem jak będziesz gdzieś wychodzić, będziesz się stresowała, co Twój mąż może wywinąć. Bardzo nieodpowiedzialnie postąpił...Musi się jakoś zrehabilitować, bo przecież Ty też musisz czasem sama wyjść i odpocząć:tak:
No i zdrówka dla Julki!!!:-)

Paula, gratuluję zdania egzaminów!:-)Teraz możesz zacząć ogarniać resztę... A nie napisałaś jeszcze, co studiujesz;-)

Paulina,oby Wam się spacerek udał:tak:! U nas tak wieje, że nawet iść się normalnie nie da... Więc u nas ze spacerku nici. Ale za to po południu jedziemy odwiedzić prababcię Tymcia, która go widziała 3 razy w życiu, więc musi sobie przypomnieć, jak jedyny prawnuk wygląda:-)

Miłego dnia!!!:-p
 
Paula ,Oli robi to samo w łóżeczku,ja musze sie z nim na łóżku połozyc zeby zasnął.Robie ten sam błąd z co z Oskarem ,ciezko pozniej odzwyczaic.Czasem ja zasne wczwsniej niz Oli :)
 
U Nas poszło gładko, kręciła się w wózku tak jakby nie dała rady zasnąć, więc M ją hyc do łóżeczka dał dwa smoki i tak sobie je zmieniała, kręciła się ok pół godziny i zasnęła. Teraz usypia się w ok 10 min. Ale drzwi do sypialni muszą być otwarte dopóki nie zaśnie inaczej wisk. Najlepiej przyzwyczajanie do zasypiania w łóżeczku zacząć wieczorem kiedy już dzidzioł zmęczony.

Paula i co będziesz robić te pierniczki?
 
Ja też kiedyś zrobiłam błąd i siadałam na łóżku starszej by zasnęła - często kończyło się tym że zasypiałam razem z nią a później nie chciała zasnąć jeśli się koło niej nie położyłam. Trochę nam zajęło oduczenie jej tego, teraz jestem mądrzejsza i z młodszą tego nie robię.
 
A JA SIĘ WITAM I OCZY PRZECIERAM!!!
Nie było mnie od czwartku, a Wy tyle naprodukowałyście, że nie dam rady nadrobić.
Przeczytałam wątki tematyczne a Pogaduch tylko "po łepkach", przyznaję bez bicia.
Przed świętami tyle roboty, że nie ogarniam, a chłopa mam w pracy i do domu dotrze dopiero w środę późnym wieczorem.
U nas wszystko ok.
Dzieciaki już pozbyły się przeziębienia, ja zresztą też, więc może w Święta sanki zaliczymy...

Miłego popołudnia wszystkim i przepraszam że tak egoistycznie, ale inaczej nie dam rady.
 
Witam!
Ja na krócej niż zwykle bo pierogi i uszka czekają....
Kaamaa gratulacje dla Julki. Pierniczki śliczne.
Edyta maskara jakaś, chłopa normalnie wałkiem...i zdrówka koniecznie dla Julki.
Topoleczka temperatura dziś była ładna, ale ten wiatr, też zmusił nas do pozostania w domu....

A jeszcze co do zasypiania to Młody pięknie zasypiał w dzień w łóżeczku, ale był strajk i zaczęłam obok Niego się kłaść i przenosić do łóżeczka jak zaśnie, ale śpi wtedy bez problemu. Muszę Go tego oduczyć... ale wieczorem błędu nie popełniam i zasypia sam w łóżeczku.

No to się napisałam ;)
a teraz uciekam :)
 
reklama
Do góry