reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nika, mloda lapie jak jej wygodniej. Nie przejmuj sie tym, ze Twoj synek moze byc leworeczny. Dzieci leworeczne sa bardzo inteligentne. Uwierz. I jeszcze takie zboczenie polonistyczne. Zmien w suwaczku 'zawacham' na 'zawaham' (wahac sie a nie wachac sie). ;-)
 
reklama
Nika, mloda lapie jak jej wygodniej. Nie przejmuj sie tym, ze Twoj synek moze byc leworeczny. Dzieci leworeczne sa bardzo inteligentne. Uwierz. I jeszcze takie zboczenie polonistyczne. Zmien w suwaczku 'zawacham' na 'zawaham' (wahac sie a nie wachac sie). ;-)

Hahahahahaha ja tu na kawkę zapraszam taka miła niby jestem a tu proszę mnie poprawiają hahaha (dzięki:))
Ja się nie martwie.Mineły lata prześladowania leworęcznych:) Tak tylko chciałam wiedziec.Bo może to normalne że dzieci łapią w lewą rączke różnie to z nimi bywa.:)
Kupie Nikodemowi najwyzej kubek dla leworęcznych:)A i ostatnio widziałam nozyczki dla lewusków:))
 
I ja sie przyłączam do życzeń dla Tymka i pozostałych 8 miesięczniaków.

U mnie dziś jakby deko lepiej z samopoczuciem czego się bardzo cieszę. Na dworze za to leje jak diabli cały dzień więc siedzę pod kocykiem i patrze w okienko:):)

Spokojnej nocki dziewczynki
 
A kuku wszystkim...;-)

Wczoraj z urlopiku wróciliśmy... niestety chorzy. Klima na sali weselnej dała efekty i nawet mnie dorwało!:wściekła/y: Ale weselicho i tak rewelacja!!! Już nie pamiętam kiedy ostatnio się tak bawiłam...:-):tak:

Gratuluję wszystkich nowych zęboli. Natek lada dzień będzie miał pięć bo trzy na raz mu idą!!!:szok: A jak się męczy biedaczek...:-(

Mykam lulać po pierwzym po urlopie dniu pracy... Spokojnej nocki życzę pa pa:-)
 
Witam!

Matko jak super wpadłam do Was na chwilkę i dopiero co się skapnęłam tak więc Jola.24 gratki dziewczyno,dobrego samopoczucia no i co tu jeszcze?chyba tym razem może córeczki czyli siostrzyczki dla Olusia.

Kaja sto latek dla Tymka

a u nas chyba ten kredyt nie wypali jestem załamana jutro jedziemy do banku i zobaczymy
Dobrej nocki
 
Witam z rana

Alem się nie wyspała, M wczoraj grasował do 1.00 w nocy a ja mam taki lekki sen ze spać nie mogłam:wściekła/y:

A Z pobódkie standartowo o 7 zrobiła, niezależnie o ktorej by poszła spać i tak o 7 wstaje....hehe

Wszystkim co obchodzą miesięcznice wszystkiego dobrego i duuuuzo zdrówka:-)
 
Hej i ja sie witam.Własnie popijam poranną kawkę mały już przysypia więc zachwile cisza i błogi spokój :)
Zdrówka dla chorych i 100 lat dla miesięczniaków:)]
 
reklama
Hej

U nas pobudka o 5:angry: ja zwariuje.. do 5.40 gadał i się kręcił później mleczko mu dałam i kimnął do 7.

Malwina ty się ciesz ,że do 7 ja co wieczór błagam K żeby chociaż do 7 pospał:crazy:

NA dworze pochmurno, ale i tak trzeba będzie się na chwilę przewietrzyć. Nic mi się nie chce, nie mam pomysłów na obiady:sorry: jak pytam M co chce na obiad to standardowo odpowiada- obojętnie co zrobisz to zjem:confused2:

Miłego dzionka
Zdrówka dla chorusków
Najlepszego dla 8 miesięczniaków dzisiejszych i wczorajszych
 
Do góry