reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja nie jestem mamą aniołka a gdzieś w środku strach jest i też z utęsknieniem czekam na usg i na koniec pierwszego trymestru... ale to chyba normalne że gdzieś tam w środku się boimy...

ja mam jutro USG :) będziemy mierzyć przezierność karkową :)
ledwo się terminem na to usg załapałam bo w niedziele jedziemy na 2 tyg na wczasy nad morze i jak przyjade to byłoby już za późno na przezierność a tak to jutro jest szansa :)
 
reklama
Witam styczniówki:-)

Ja dziś dalej źle się czuje na nic czasu nie mam...:baffled:

Pisałyście coś o zgadze...na szczęscie jej nie mam, za 13 dni idę do lekarza ;-)

Basieńko tak mi przykro:-( wierzę, że będzie dobrze, zobaczysz niedługo będziesz cieszyć się maleństwem.
 
reklama
Do góry