reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hmm wiecie teraz mi się przypomniało, że jak z synem byłam w ciąży to Pani dr hematolog prowadziła jakieś badania i pojednym z nich było napisane, że wykryto chromosom Y co świadczy, że dziecko jest płcią męską. Ciekawe jak oni to wszystko robią??

Dokładnie chodzi o chromosomy, ale w szczegóły się nie zagłębiałam.
 
reklama
Komórka jajowa zaopatrzona jest w chromosom X, plemnik ma albo X albo Y - jeżeli połączy się XX to będzie dziewczynka jeśli XY chłopiec. To cała tajemnica;-)
 
Mi również teraz wyszedł chłopak :). No jestem bardzo ciekawa kto tam we wnie rośnie :-D!!! Ja mam następne usg 7 lipca to może już coś będzie widać - oj chiałabym bo nie lubię się tak bezosobowo zwracać :-) no i ciekawość mnie zżera :-p
ja mam wizytę we wtorek to będzie 12 tydzień (11 pełnych tygodni i 2 dni) więc chyba jeszcze za wcześnie:-(
 
Pysia mam dokładnie to samo!! Owoce ile wlezie warzywa ile wlezie a słodycze mogą sobie leżeć :-D mój M zagląda mi w oczy i pyta czy się dobrze czuję jak przechodzę obojętnie obok słodkości. W pierwszej ciąży to sobie nogą pomagałam w upychaniu słodyczy w buzi a teraz proszę ..

ankapaduch .....ja miałam identyczne zachcianki w pierwszej ciąży same owoce ...zero słodyczy ........i mam synka Patryka:-D:-D:-D.....tak więc same widzicie jak to jest z tymi wróżbami i zachciankami ......u każdej co innego znaczą;-);-)
 
ja mam wizytę we wtorek to będzie 12 tydzień (11 pełnych tygodni i 2 dni) więc chyba jeszcze za wcześnie:-(

Wiesz nasz syn pokazał na jajeczka dokładnie w 12 tygoniu!! Wogóle się nie spodziewaliśmy, że już coś będzie widać!! A on się tak ustawił że było widać i jajeczka i siusiaczka. Lekarz powiedział, że jeszcze nigdy nie miał takiej pewności i takiego łądnego ujęcia :-D!! Może więc i Wam się uda :tak:!!
 
ankapaduch .....ja miałam identyczne zachcianki w pierwszej ciąży same owoce ...zero słodyczy ........i mam synka Patryka:-D:-D:-D.....tak więc same widzicie jak to jest z tymi wróżbami i zachciankami ......u każdej co innego znaczą;-);-)
Tereskaa dlatego właśnie nie zrwacam uwagi na ciocie, które mi syna wróżą bo ogórków mi się zachciewa! Kto ma być to będzie heheh a my musimy jeszcze troszkę poczekać :tak:!!
 
reklama
Wiesz nasz syn pokazał na jajeczka dokładnie w 12 tygoniu!! Wogóle się nie spodziewaliśmy, że już coś będzie widać!! A on się tak ustawił że było widać i jajeczka i siusiaczka. Lekarz powiedział, że jeszcze nigdy nie miał takiej pewności i takiego łądnego ujęcia :-D!! Może więc i Wam się uda :tak:!!
Poważnie, ale fajnie no to może????
 
Do góry