reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

alez dzisiaj tu jakoś pustawo - czyzby weekend już się zaczynał?
ja uśpiłam własnie Malude - otwieram pyszne karmi poema kafe i ide na tapczanik do męza odpoczac :)

kurcze my ise tak cieszyłysmy na wiosne a widziałyście? śniegi spowrotem wracają - u mnie już troszke posypało ale na szczescie wszystko się odrazu topi uuuuf - bo nie zniose już więcej białego koloru za oknem bleeeeeee - a ponoć jutro ma nawet 10 cm śniegu spasc - chyba zgłópieli :) :szok:
 
reklama
:szok:

W końcu na tym nowym forum pokazył mi sie edytor tekstu!! :-)

Mzetka ja coś przegapiłam, przeoczyłam... Jaka operacja? :-(
My już zapisaliśmy Adasia do przedszkola... A gdyby S. kuzynka w tym przedszkolu nie pracowała, to bym nam dziecka już nie przyjęli :sorry2:

Dorciaa już się zebrały u mnie czarownice i na badania chcą wysłać... W poniedziałek przyjedzie rano ciocia i pójdzie ze mną do przychodni, a jutro idę do rodzinnego...

Ale już dziwnie dobrze jest... Pospałam do 19.30:-) i o wiele lepiej się czuję :tak: Adaś mnie obudził, tak fajnie gadał coś do ciotek :-) był w drugim pokoju... :-)\
Super dzieciaczki się zaczynają robić :tak::-)

Oj Jola, prasowanie... Mi mama dziś poprasowała wszystko... Zawsze mama prasuje :tak: od kiedy Adaś się urodził żadnego ciuszka nie wyprasowałam, bo... nie zdążę :-D mama lubi prasować, to prasuje :tak: szkoda tylko, że tylko ciuszki Adasia prasować lubi, a te duże muszę ja :dry::-D

Czechow jak zdrobić niebieskie BB?

Pasibrzuszku, Dormark zdrówka!! Leczcie się Dziewczyny, wypoczywajcie, bo inaczej będziecie miały tak jak ja... 6 tygodni już mnie trzyma :-(

Pumpkin nic nie będzie Poli :tak: szybko zareagowałaś, Polcia nie poznała nowego smaku :tak:
Biedna... ;-) Ale jeszcze spróbuje :-)

Agga81 dziecko do leżaczka, włączam karuzelę i godziny mijają... ;-):-)
A tak poważnie, to chciałabym w końcu móc wyściskać, wycałować i ponosić na rączkach dzidzię, a tu nie ma jak za bardzo przez te chorobę :-(
Tortowa dziewczyna jesteś ;-) Weź podeślij kawałek jak upieczesz już :tak::-D

Kacha uściskaj od nas Anię i Kamila mocno... :-( W takiej chwili ciężko cokolwiek powiedzieć :-(
 
E_milcia - na dole po prawej stronie masz pasek wyboru --- bb to dziewczynka (wtedy masz kolory różowe); bb to chłopciec - i masz wszystko niebieskie.

Czytając Twoje przejścia ze zdrowiem to pomyślałam że dobrze by było zrobić badanie krwi --- może jakaś anemia + coś się przyplątało?
 
Witam wszystkie mamusie.Jak Wy to robicie że znajdujecie czas na aktywne uczestniczenie na tym forum?Albo to ja jestem jakaś ciapa i nie mam na nic czasu,jedynie na poczytanie Was od czasu do czasu. U mnie od poniedziałku brak czasu bo byłyśmy na pierwszym szczepieniu i ooo matko to było strasze.Moja biedna Amelka tak bardzo płatała że nie wiedziałam co robić. Jak pomyślę że za 4 tygodnie znowu nas czeka powtórka to już się boję:no: No ale wieczorem była miła niespodzianka i bukiet pięknych tulipanów od mężą oczywiście z okazji naszego święta.:-)
W środę natomiast mała tak mi marudziła że nooo a ja piekłam torcika dla męża z okazji jego urodzin (chociaż przyznam szczerze zrobiłam go trochę z myślą o sobie bo tak strasznie chce mi się ostatnio słodkiego!!).Dzisiaj mamy piątek i znowu powtórka z rozrywki bo Amelka marudzi,a ja muszę torta dokończyć bo koleżance na chrzciny robię. Tak więc trzeba się brać do pracy. Życzę Wam miłego wieczoru.
Jeżeli chodzi o małą Madzię to brak mi słów i bardzo żal...

Ja dzisiaj tez pieke duże go piętrowca czekoladowo-śmietankowego!!! Ale na zamówienie... Więc nie pojem a mam taka ochotę, że jęzorek to do kolan wisi!!! M się na mnie obraził bo mu zapowiedziałam, że jak ja do kuchni to on z brzdącami i piwka dziś nie da... Szyszka mu w d.....!
 
Pumpkin, Polcia ma juz za soba prawdziwy dorosly posilek. Nie mysl o tym. Przeciez nic sie nie stalo. Na pewno dziobeczek jest wyczyscilas na cacy. ;-)

Roxeen
, matko... dobrze, ze przyszlas! Az mi serce na moment stanelo, jak to przeczytalam. Nie dziwie sie, ze teraz sie boisz. A Boo jest jeszcze chory? Moze mu troche wyzej glowke poloz, jakos po skosie? Sciskam Cie mocno. Nie katuj sie, Slonce... Najwazniejsze, ze nic sie Boo nie stalo.
 
Ostatnia edycja:
roxeen - musisz to zgłosić jego lekarzowi! może to nie zadławienie a "zapomnienie" o oddychaniu.. może jakieś badania zleci dodatkowe? ale mam nadzieje że to była jednorazowa sytuacja! i gratuluje mamuska zachowania zimnej krwi!!!

dobranoc dziewczyny!
 
Boże Roxeen, ale jesteś dzielna, ja bym chyba spanikowała, Ivi ma rację, powinnaś to zgłosić lekarzowi, aż mi ciarki przeszły po plecach i poleciałam zajrzeć do Mikiego.

W końcu się dorwałam wieczorem do kompa, bo starsze dziecko poszło na noc do babci, troszkę sobie poczytam.
 
Roxeen - toż to było straszne! Sama czytając to poczułam się jak bym tam była i serdecznie Ci współczuję.Mam nadzieję że nocka będzie spokojna.
A teraz grzecznie idę pod prysznic bo mężuś zajmuje się moją małą terrorystką.
Ps.Oczywiście jak była koleżanka to mała była jak aniołek-oszustka jedna.
 
reklama
Do góry