reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Pumpkin trzymam kciuki i już sie nie mogę doczekać Ciebie i Polci po powrocie ze szpitala:-) Męża olej - sama dasz sobie radę lepiej niż z nim!!
Tysiolek ja bylam wczoraj w Tesco i też szukałam staników do karmienia. Kupiłaś stanik firmy F&F czy coś takiego ?
 
reklama
Oj to nam się SYLWIA troche pomeczy:sorry2:oby szybko doszło do 10 cm:tak:

Edit:
Ech ja też już dostaje smsy czy wiadomości na gg "jak tam się czuje czy coś już się szykuje do porodu itd."ach jak ja bym chciała powiedzieć że już zaczynam rodzić a tak ...:sorry2:
 
Kopciuszek, dzięki za wiadomość. Jest na półmetku.

Malga, my zawsze wszystkie o sobie wzajemnie myślimy - to takie kółko wzajemnej adoracji.;-):-) A o Tobie się słodko myśli - malaga, tiki-taki i kasztanki.:-D

Widzę, że mnie tu całe towarzystwo na porodówkę wysyła. A u mnie nic się nie dzieje. Mam jakieś małe skurczybyki, nawet częste, ale to pewnie bardziej przez wypity wiesiołek niż cokolwiek innego. Starciłam już nadzieję na poród. Mąż w domu, więc córeczka grzecznie siedzi. Pewnie się weźmie za wyłażenie z maminego brzucha, kiedy będzie największy młyn.:nerd: Najbardziej optymalnie byłoby dziś w nocy. Ciągle się gapię na łóżeczko, ubranka, które czekają... Jak urodzę, Gosia pędź z tym zębem na porodówkę.:-D Mi się z kolei Dorciaa, Kacha i Tysiolek śniły. Ale co i jak nie pamiętam. :no2:
 
A ja z M wczoraj nieserduszkowałam bo taaaka śpiąca byłam:sorry2:a powiem że zawsze jest chociaż malutki ale jest kroczek do przodu jak serduszkuje z M:tak:
Skurczyki łapia no i te glutki leca ze mnie(szkoda że nie odrazu i to podbarwione krwią no ale już coś)i dzisiaj już musimy serduszowac bo widze że mi ten spacerek też dobrze zrobił bo i z krzyża te skurczyki ida brzucho twardnieje co i po serduszkowaniu może ten czop da tak porzadnie o sobie znac:tak:ech ale sobie tak gadam i gadam kurcze i pewnie wmawiam że zaraz coś mnie weźmie a tak naprawde pewnie daleka droga przedemną i kurcze zostanie mi znowu ingerencja szpitala abym urodziła:-(
 
:-DPUMPKIN trzymamy kciuki będzie dobrze wracaj do nas szybko:-D

Macy a może w tym śnie to mały się przekręcił a poród trwał pół godzinki?:-p:-D
 
no, i tego będę się trzymać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

co tu dzisiaj takie puchy, co wy oglądacie? ja też chcę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pumpkin - trzymamy kciuki i za sylwię nadal trzymamy. Nic tylko teraz codziennie kciuki trzymać.... :-D
Ja nic nie oglądam... koło 20.00 jakieś plany mam dopiero na romansidła - tylko nie wiem co wybrać TVP1 czy TVN :tak:

roxeen się meldowała dzis?
 
Do góry