reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja za rodzeniem bardzo dziś jestem. Ale mała się wypięła i guzik się szykuje.:wściekła/y: Gosia, mam nadzieję, że sny miewasz prorocze.
 
reklama
oj jak ja bym juz chciala urodzic...zaraz molestuje meza zeby jechal po olej rycynowy i bede pic to swinstwo...moze sie uda.
 
Yol_a ja kupiłam braun 4520 i jestem zadowolona. Płaciłam 28 funtów. Nie wiem, ile w Polsce kosztują.
 
Matko kochana.. jaki drogi :szok: yol_a zdradź na co ci taie cudo :confused: Ja kupiłam jakąś gazetę tam był termometr za 9,99:-D i kompletnie nie wiem na co mi ma być inny.
Temperaturę i tak u dziecka zauwazysz :cool2:
 
Hej ho! :-D jestem dzisiaj szczęśliwa, bo po wczorajszym stresie mała zaczęła w swojej porze aktywności fikać i kamień z serca mi spadł :-) W nocy znowu miałam skurcze, chyba powinnam sie cieszyć, że nie męczę się nimi w dzień...
Za to mój M tez chyba stresa łapie, bo śniło mu sie dzisiaj, że mi wody odeszły , a on zbierał je do słoików, tzn.podkładał mi słoiki :-D:-D:-D

Lecimy teraz na spacerek, odezwę się póżniej :-)
 
Kaja
Dla dzieci. Teraz Tomek miał gorączkę przez parę dni i szlag mnie trafiał, bo ja nie z tych co od razu dają dziecku środki na obniżenie, Ty jako dyżurny homeopata;-) wiesz dlaczego:tak:. Ale u dzieci trzeba uważać, bo to chwila moment i 40 stopni. I miałam taką sytuację: urządzenie za 20 zł z Lidla (wiem przepłaciłam;-):-D)wskazywało o 8 kresek inaczej niż czuła to ręka doświadczonej mamusi. Więc zakładałam rtęciowy (chowam jak relikwię) i z 38,5 zrobiło się 39,6:szok::baffled: Zgłupiałam. Z rtęciowym długo schodzi dlatego szukam bardziej wiarygodnego, ale nie wiem czy kupię 4520, czy inny model bo można za 80 zł.:cool2:

edit: czytałaś relację Ani z cc??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dyżurny homeopata ci podpowiada :-D, że gorączki nie zbijamy tak szybko. Gorączka to dobry znak, że dziecko walczy z czymś, jak to zbijemy to walczyć przestanie. Oczywiście nie polecam przypatrywania się 40 stopniom ale można obniżac okładami, belladonna homeopatyczna też cuda działa, generalnie schładzanie organizmu.
No ale to już każda mama wg swojego uznania postępuje. W sumie dobrze znać tę wysokośc temperatury ale ja typowo jak Scarlet nie kupuje takich rzeczy bo przecież moje dziecko będzie zdrowe :-):tak:

Czytałam anię - widac, że przeszłaś to spokojnie ale nie kumam o co chodzi z tym naciśnieciem na brzuch przez jakaś kobietę... matko kto to był i po co to było :confused:
 
Do góry