reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

E_milcia - dobrze że dzidzia w porząsiu, współczuję szwów, mam nadzieję, że obędzie się bez śladów. Swoją drogą ja też ciągle się potykam albo na coś wpadam i to przy zapalony świetle...
Dormark - olej wszystkich, co oni tak naprawdę wiedzą?? Zrób sobie relaksującą kąpiel albo coś co sprawia Ci przyjemność i odpręża. Na pewno poczujesz się lepiej.

Dziś odkurzyłam sokowirówkę i zrobiłam sobie najpierw sok z marchewek.. mniam mniam.. a później z jabłek. Szkoda tylko, że nie mam zmywarki :baffled: ale kuchnia za mała jest niestety :dry:

Jeśli chodzi o sąsiadów to ja łączę się w zrozumieniu. Moi to amerykańscy marines. Jestem nimi otoczona prawie z każdej strony. Nie powiem, czasem jak jadę z jakimś w windzie to aż mi ślinka cieknie. Szkoda, że te ich ciałka i buźki śliczne nie idą w parze z IQ... Tak też imprezki, panienki i głośna muzyka to raz w tygodniu minimum. Teraz to ignoruję, ale jak będzie dzidzia to nie popuszczę...:no::no::no:
 
reklama
Witajcie, co za paskudna pogoda... Szkoda, pewnie juz nie bedzie ladnie i pozostanie mi czekanie, dluuuuugie czekanie do wiosny. Cala zime bedzie angielska pogoda i ten przeszywajacy wiatr, brrrr. Juz nie moge sie doczekac marzniecia na przystanku :dry:

Jutro ide ogladac jakies zimowe plaszczyki, tylko co ja mam kupic :confused: zeby do styczia sie jeszcze w tym miescic. No bo kupowanie kurtki o kilka rozmiarow wiekszej, zeby sie brzusio zmiescil raczej odpada - rekawy przy moim 160 wzrostu chyba mialabym po kolana :baffled:

Moze znajde cos typowo ciazowego? Choc szkoda mi troche pieniazkow wydawac na 3 miesiace, to jednak w czyms musze chodzic :zawstydzona/y:

Tysiolek tez mnie wkurza ze moj P. za duzo pracuje, bo chcialabym, zeby ktos przy mnie skakal i mnie obslugiwal, i wyreczal :-p, a tymczasem to ja musze kolo niego skakac, bo czasem przychodzi wykonczony, ze nawet noga nie ruszy :-(, ale rozumiem to, ze musi zarobic na nasze utrzymanie i trzeba jeszcze cos odlozyc - chcielibysmy w koncu wrocic do Polski, ale najpierw trzeba miec do czego :tak:

Kaja u mnie taki termin na suwaczku, bo go troche przerobilam - na BB chcieli termin OM, a na ten w ogole nie mam co patrzec, wiec tak manipulowalam, zeby wyszlo zgodnie z terminem wg USG

A ja ciagle wyciagam ciuszki dla dzidziusia z szafy i ogladam :-D

Dzisiaj snil mi sie nasz maluszek i byl chlopczykiem, i byl taki grzeczny, ze o nim zapomnielismy :szok: i potem przypomnialam sobie, ze Jezus Maria, dziecko!!!! i lece do wozka, a tam taki slodziak sobie grzecznie lezal :-D:-D:-D Nawet buzke widzialam :-)
A mezowi snilo sie, ze mamy dziewczynke i ze tez byla grzeczniutka i taka sliczna :-D:-D
A wczoraj rozmawialam ze szwagierka i mowila ze jej pieciotygodnowa Zuzia tak jej daje popalic, ze mi juz wspolczuje, jak ja sobie poradze (ona juz ma starsza corke) Ehhh, mam nadzieje, ze jakos to bedzie, nastawiam sie na najgorsze, wiec moze byc chyba tylko lepiej. Moim marzeniem jest tylko zdrowy dzidzius. Ciekawe, czy sny beda na opak?

Agbar to fajnie trafilas z lekarka :tak: Moj tylko patrzy, zeby mnie z gabinetu wykopac, a jak o cos zapytam, to mowi, ze za duzo sie przejmuje :wściekła/y: Ale moze mnie ugryzc, laski mi nie robi, lekarzy nie brakuje :tak:
A co do lekarzy Polakow, to jak jakis akurat sie trafi, ze jest Polka/Polakiem, to tez zawsze tam chodzimy i tez zawsze jestesmy zadowoleni.

Paula widzsz, nie jestes sama, jest nas wiecej stesknionych za meze kobitek, moze choc troszke Cie to pocieszy :blink:

Patrysia nasz szkrab tak szaleje, ze maz powiedzial, ze boi sie, ze maly bedzie mial ADHD :-D A ja i tak (na razie) uwielbiam te harce :-D

Dopisuje sie do listy latajacych do toalety - dzisiaj przed Msza musialam jeszcze na szybko szukac kibelka na parafii, mimo, ze zawsze przed jakimkolwiek wyjsciem zawsze ubikacja obowiazkowo. A gdzie tam jeszcze? Macie tez tak, ze jak w nocy wstajecie albo sie przekrecacie, to dzidzius sie budzi? Moj to od razu daje mi do zrozumienia, ze jest wkurzony, ze mu spac nie daje i z kolei ja musze czekac, az sie uspokoi, dopiero moge znowu zasnac :-D

Nadrienne, Magalita, witajcie, ja tez tutaj nowa :)

E-milcia ale historia... dobrze, ze bobasowi nic sie nie stalo. Uwazaj na siebie i na przyszlosc juz pewnie nie zapomnisz zapalic swiatla, co? :tak:

Dziewczyny, bardzo przykro mi sie robi jak czytam, ze ze strony najblizszych spotykaja Was jakies przykrosci :-( - czasem to sie ciesze, ze jestesmy tutaj samiutcy i zdani tylko na siebie

Koncze, bo nikt tego nie bedzie chcial czytac, tak sie rozpisalam, wybaczcie moje gadulstwo :zawstydzona/y:

Milego wieczorka!
 
Witam dziewczyny!
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko że się do was dołącze?

Ja też podobnie jak wy mam termin na styczeń - dokładnie 10 :-)
Spodziewamy się chłopca :-)

Udzielam się już na jednym forum - takim ogólnym a chciałam dołaczyć do takiego gdzie dziewczyny mają podobny termin jak ja :-)
postaram się poczytać co pisałyście by cosik więcej o was wiedzieć :-)

witamy witamy :-D

emilcia - niezła noc - faktycznie ;-)
a ja mam popsutą niedzielę, boli mnie brzuch i ryczę... z głupoty .... chciałam zrobić zdjęcie łazienki po malowaniu by wysłać kolezance i upadł mi aparat. Nie otwiera się nie działa - to była dość dobra cyfrówka, prawie 1000zl kosztowała dwa lata temu,,,, nie wiem czy takie rzeczy da się naprawić - jestem załamana :-(

Też miałam aparat. Dwa lata temu kupiony. Wsadziłam go do torebki bo gdzieś szliśmy. I jak wyciągnęliśmy okazało się, że przycisk od robienia zdjęć odpadł :szok: 100% sprawny nie mogę używać... :-(
 
Dormark: smutne, że takie rzeczy usłyszałaś, ale nie możesz sie przejmować - dla twoich dzieci jestes najwspanialsza mamą na świecie, a zresztą niech każdy patrzy na siebie, a nie innych się czepia - czy to mąż czy mama czy ktokolwiek inny-oderwij się od smutnych myśli i weź sobie porób coś co lubisz, dla siebie, co cię odstresuje i pozwoli zapomniec o raniących słowach!
Kaja: ekspertyzę zazwyczaj robią za darmo, ale pytaj - mi tez sie popsuł niedawno aparat, ale sam-włączał się a nie wysuwał obiektywu-no i po ekspertyzie stwierdziłam, że mi się nie oplaca naprawiać tylko na nowy poluję, no ale z natloku wydatków na coś tańśzego-nie wiem czy lubisz Canony, ale całkiem fajne i niezłe sa w promocjach często za jakieś 700-800 zł. Pomyśl, że może jedna dobra rzecz jest w tym wszystkim - będziesz miała jeszcze ładniejsze zdjęcia z nowego aparatu, jeśli starego nie uda sie naprawić! No i szkoda nerwów na aparat-w końcu to tylko przedmiot;-)
E_milcia: jejku ale się niefortunnie przewróciłaś - ja tez chodze w nocy po ciemku, ale tylko do łazienki, a tą mam za drzwiami sypialni, więc bardzo blisko i na trasie nic nie ma oprócz ściany i drzwi - pewnie jakbym po domu chodziła, to bym też się o coś przewróciła-ale jakoś człowiek o tym nie myśli...:baffled:
Andzia: u mnie też za mnie msze zamawiają, rzecz jasna za pomyślne rozwiązanie, ale ja się akurat z tego cieszę-modlitwa też pomaga;-)
Beti: taaa u mnie też mówili, żeby na forach głupot nie czytać i sie nie nakręcać historiami z netu:-D gdzie w końcu chodzisz do szkoły rodzenia?

Czy są jakies dziewczyny z Olsztyna? Bo muszę znaleźć jakieś mycie pomników i wiem, że najlepiej takie rzeczy na portalach miejskich, a ja olsztyńskich żadnych nie znam:baffled: gumtree nie macie, więc nie wiem gdzie szukac, a z googla to mnie z lekka ceny usługi zaskakują:tak:
 
Spałam dziś 12h i tylko raz obudziłam się na siusiu :szok::szok::szok:
Boję się, że się przyzwyczaję i potem będę miała problem ze wstawaniem co 2 godziny...

Labamba - wczoraj wyczytałam w "ciąża i poród", że bardzo dobrym sposobem na odróżnienie skurczy niegroźnych od takich porodowych jest właśnie ciepła kąpiel (ale nie za ciepła i nie za długa), w trakcie której te niegroźne mają ustąpić a porodowe nasilić się. Jest to szczególnie ważne pod koniec ciąży kiedy występują skurcze przepowiadające, żeby nie zaczynać paniki za każdym razem...
Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze i podróż bez stresów żadnych.
Dziękuję:-)

Witam dziewczyny!
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko że się do was dołącze?

Ja też podobnie jak wy mam termin na styczeń - dokładnie 10 :-)
Spodziewamy się chłopca :-)

Udzielam się już na jednym forum - takim ogólnym a chciałam dołaczyć do takiego gdzie dziewczyny mają podobny termin jak ja :-)
postaram się poczytać co pisałyście by cosik więcej o was wiedzieć :-)
Witaj
e_milcia ale historia, dobrze, że wszystko dobrze się skończyło:tak:
Dziewczyny żegnam się na 2tyg, jak będę miała możliwość to zaglądne do Was Trzymajcie się, pozdrawiam:-):-):-)
 
Joasia wiem, że w Wigilię idą... :-(Mój pójdzie na pewno...:-( Podejrzewam, że nawet jak zacznę rodzić, to go nie zmienią ;-)
Ale w pierwszy i drugi dzień Świąt będą w domku :tak: I w ten dzień po świętach mój też będzie w domku!! Już się o to postaram!!!:tak: I w Nowy Rok będą z nami!! :blink: I po porodzie też będą :blink:
Na pewno w Wigilię będę płakać, bo to jakby nie patrzeć pierwsza Wigilia naszego synka, w brzuszku, bo w brzuszku, ale pierwsza... I pierwsza po ślubie...
I już się popłakałam!! :-(
Do pupy ta ich praca :no::-(
 
reklama
Beti nam też mówili, żeby forum nie czytać ale raczej chodziło o komentarze do szpitala czy porodu ale ja nie wyobrażam sobie nie przeczytać zwłaszcza wątku poród na wesoło człowiek od razu mniej się boi:-D

Kaja_10 jak naprawa wyjdzie za drogo to dowiedz się dokładnie co jest do naprawy i wystaw na allegro z wyjaśnieniem uszkodzony i co jest uszkodzone my tak jeden z leksza popsuty sprzedaliśmy - niektórzy je kupują, naprawiają i jeszcze na tym zarobią, a nasz aparat to juz naprawdę emeryt był także głowa do góry jeszcze zdążysz kupić nowy:tak:

graliśmyz z m w monopol i mnie cholera ograł, normalnie zbankrutowałam hehe dobrze że na niby:cool2:

jutro przychodzi pan montować roletki w dziecinnym suuuuper;) szkoda tylko, że okien nie ma komu umyć...
 
Ostatnia edycja:
Do góry