reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam poranna kawka .
Paula3-masz racje czas lecij nie ublagalnie
Ja wczoraj po powrocie z colorado (wcale tam nie szalalam )byl ze mna M wiec zajal sie Nicol , dostalam potwornego bolu , nie moglam sie wyprostowacanin normalnie odychac trwoalo z 20 dobrych minut , przeszlo po buscopanie i cieplej kapieli.Dzisiaj czuje sie dobrze nawet wyspana.O15 M wezmieNicole do schpl grupe wiec bede miala 3 godz spokoju.
Zycze wam milego dnia bez doligliwosci.
 
reklama
Witam Ciężaróweczki ;-)

ja już od samego rana dzień skopany i wściekła jestem !!!
na 7 rano miałam kolejne, trzecie podejście egzaminu na prawko i oczywiście co? ..... oczywiście nie zdałam !!!! :no::no::no::hmm:
i to taka pierdoła - lekko poszmerałam lusterkiem pachołek na łuku !! jacyz oni sa skrupulatni ! teraz będe musiała zrobić 5 godzin doszkalających i dopiero się będe mogła zapisać na kolejny termin egzaminu :crazy: mam nadzieję że przed porodem zdąrze zdać ten egzamin bo nie powiem prawko przy małym Dziecku naprawdę się przydaje ......
no nic.... ale ponoć trzeba być optymistą czyż nie... ;-):-p

Mykam dalej do wyrka leczyć przeziebienie a Wam Dziewczyny życzę nieco lepszego poczatku tygodnia niż ja mam :tak:
 
Hej drogie mamuśki:))) Oj widzę,że jestem dziś tutaj pierwsza:) odsypiacie weekend??? ja już od godz na nóżkach. Wyprawiłam drug połóweczkę do pracy,śniadanko zjadłam a teraz rozpoczynam kolejny dzień nygustwa:)

jola.24
- pocieszyłaś mnie z tymi kilogramami:)

Ja niby nie czuje się źle z tym,że doszło te 13kg bo wiem że to tak musi być,ale jak już któraś z nas powiedziała po prostu czuje się inaczej. Mojej połóweczce podoba się mój stan:) mówi,że jestem śliczna i bardzo go pociągam ( czasem to mnie aż wkurza bo wciąż się klei:))) Ale szczerze to troszkę nie mogę się doczekać już kiedy wrócę do figury sprzed ciąży. Chociaż wtedy też nie należałam do szczupłych.
Miłego dzionka dziewczynki Wam życzę:))))
 
Witam serdecznie ;-)
Tysiolek - ale pora na egzamina - 7.00 rano - matko. Nic się nie martw zdasz następnym razem. ;-)
Miłego dnia wszytskim :-)
 
Witam kochane!!
jestem dzisiaj nieprzytomna, nieprzespana noc. mojej niuni niestety nie podobało się że mama poszła spać godz później niz zwykle i nie mogłam zasnąć, w każdej pozycji się wierciła...
 
Witam. No to poranną kawkę i ciasteczko mam za sobą :-D Czas leci leci do przodu. Jeszcze nie dawno widziałam, ze koleżanka weszła w 3 trymestr a już urodziła..


Tysiolek Egzaminem się nie przejmuj zdasz następnym razem. Na pocieszenie pomyśl sobie, że dobrze, że to tylko pachołek a nie czyjeś lusterko ;-)
 
cześć kobitki
nie miałam ostatnio weny do pisania ale za to regularnie was podglądałam;-)
byłam u rodziców, wyprawiłam m do szkoły o 4 rano i zabrałam się za sprzątanie hehe o 6 jednak wróciłam do spania:tak:
moja waga odmówiła posłuszeństwa za to ta wredna u rodziców nie i mam 12kg na plusie strach pomysleć co będzie dalej:szok:
zaczynam dziś zwonienie i jakoś nie umiem się jeszcze z tego cieszyć co dziwne bo przecież nie mogłam się doczekać:eek:odebrałam już dyplom magistra i naprawdę tak jakoś dziwnie nie chodzić już do szkoły:eek:
muszę dzisiaj zrobić zakupku, wybrać rolety do dziecinnego,obiadzik, potem tylko 3godzinki korków i znów laba:-D
jak znam siebie przez ten pierwszy tydzień będę sprzątać na raty;-)
trzymcie się laski ubieram dziś sukienkę póki w nią wchodzę i kozaczki póki je dopinam:-p:-D
miłego dnia!!!!
 
Tysiolek -egzamin zdasz za nastepnym razem.
Mnie czeka dzisiaj sprzatanie , prasowanie pranie , tylko , ze nic mi sie niechce taka pogoda i do tego to przeziebienie.
M tez sie nie chwapi dzisiaj do pracy dobrze ze mamy swoja firme a dzis jest sam wiec nie musi nikomu przykladu dawac.
 
reklama
Dziendoberek,
ale mgliscie heh, ale ja akurat lubie mgle:-)
Tysiolek nie przejmuj sie egzamem. Zdasz nastepnym razem, moja siostra cioteczna zdawala 9 razy.

Witam serdecznie ;-)
Tysiolek - ale pora na egzamina - 7.00 rano - matko. Nic się nie martw zdasz następnym razem. ;-)
Miłego dnia wszytskim :-)

Kaja im wczesniejsza pora tym lepiej:-);-) bo jest mniejszy ruch na ulicy:cool2: i Cie tak nie stresuja przebojowi kierowcy:tak:
Niestety w Warszawie Osrodek Szkolenia Kierowcow miesci sie przy najbardziej zatloczonych ulicach i niedaleko wylotowki, takze, tam to stres i naprawde im wczesniej lub pozniej, czyli ok. 21 tym lepiej:-)

Dorcia mi tez dziwnie, bez nauki, nawet ciezko mi wszystkie notatki i materialy powywalac:cool2:no nic, ale zero sentymentow
 
Do góry